Fu | Sarius | Kacper HTA | Steel Banging| #RapDaily

Fu | Sarius | Kacper HTA | Steel Banging| #RapDaily

Środa! Środa przynosi nam nowe rzeczy z rodzimego Rap podwórka. Na przykład Fu zapowiada album, Sarius udostępnia teledysk do bonusowego numeru z najnowszego krążka, a Steel Banging udostępnia kolejny teledysk promujący swój producencki album.

____________________________

Fu – Szok feat. JongMen, Hazzidy (prod. SirMich)

Singlem „Szok” na feacie z Hazzidym i Jongmenem (prod. Sir Mich) Fu ogłasza premierę 8. solowego albumu pt. „Personality”. Nadchodzący album oddaje w pełni osobowość Fu, spojrzenie na świat i konsekwencję w tworzeniu, o czym słuchacze przekonają się śledząc profile społecznościowe Fu i Visioners w najbliższych tygodniach. To będzie sentymentalna podróż.

Singlem promującym wydawnictwo jest „Szok”. Jak mówi Fu są to “…opowiedziane równolegle trzy historie raperów, dziejące się tej samej nocy, w tym samym mieście… Historie, które mogą przypominać nam nagłówki gazet, czy tytuły serwisów informacyjnych, i uświadamiają nam, co dzieje się aktualnie między ludźmi. Dochodzimy do wniosku, że człowiek zdolny jest do najgorszego, a miasto jest jak dżungla, w której wszyscy musimy walczyć o swoje prawa i przetrwanie… jednym słowem prawo dżungli… Rozejrzyj się wokół dokładnie, a może uda Ci się dostrzec mechanizmy, na które wcześniej nie zwracałeś uwagi. Bądź czujny. Przecież od wieków zło kryje się za maską dobra.” Mocna zapowiedź mocnego kawałka z solidnym, ulicznym vibem na feacie z Hazzidym i Jongmenem.

Limitowany preorder znajdziecie tutaj.

________________________

Sarius – Zalatani (prod. HVZX)

Antihype przedstawia teledysk do numeru „Zalatani”. Utwór ten jest hidden trackiem w preorderowym wydaniu albumu „Pierwszy Dzień Po Końcu Świata”, którego ostatnie egzemplarze znajdziecie na stronie http://antihype.pl. Za produkcję „Zalatanych” odpowiada duet HVZX, a video to dzieło ekipy Distort Media.

________________________________

Kacper HTA x Onar x Rest x Ziomek A2D x Steel Banging – Bez znaczenia

„Bez znaczenia” to utwór z najnowszej płyty Steel Banging 2 która miała swoją premierę 9 sierpnia bieżącego roku. Dzięki kolaboracji z HepSei, ArtCore i Montana Cans mamy przyjemność zaprezentować wam klip do wyżej wymienionego singla.

Duet producencki Steel Banging przedstawia album „Bez żadnego powodu”. Krążek swoimi zwrotkami uświetnili pierwszoligowi gracze polskiej rap-sceny. Gościnnie na płycie pojawiają się m.in. Paluch, Sobota, Bonson, Lukasyno, Peja, Kaczor BRS, Nizioł, Kacper HTA, Onar, Dudek P56 czy TPS. Za muzykę w całości odpowiadają tworzący Steel Banging Kriso i Gaca. Płyta jest następczynią projektu „Dwie strony świata”, który białostocki duet wypuścił w 2015 roku.

Album możecie kupić tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.