Chillwagon | Flexxip | Cira | Żabson | #RapDaily

Chillwagon | Flexxip | Cira | Żabson | #RapDaily

Poniedziałek przynosi nam całe mnóstwo premier! Na pierwszy ogień wlatuje nowy numer od supergrupy Chillwagon, do tego nowy singiel od Kizo z gościnnym udziałem Taco Hemingway’a. Na dokładkę wjeżdża nowy singiel od Żabsona. Ale to nie koniec! Kolejne premiery to głos z Białegostoku, czyli nowy singiel od Ciry. Do tego dochodzi nowy Floral Bugs na kanale BDF, a na koniec cofamy się trochę wstecz i sprawdzamy nowy numer od duetu Flexxip!

___________________________

Flexxip – BLOKI (prod. Fonaibeatz)

Nowy kawałek Flexxipu jest doskonałym wstępem do zbliżającej się niebawem trasy koncertowej, podczas której Ten Typ Mes i Emil Blef wystąpią w sześciu miastach – wszędzie grając dwa solowe koncerty oraz wspólne utwory.

„BLOKI” to w sferze muzycznej zaskakujące przełamanie konwencji, z którą zawsze kojarzył się zespół Flexxip. Za dynamiczny podkład odpowiada Andrzej Fonai Pieszak. Od strony lirycznej dostajemy zestaw celnych i nieoczywistych spostrzeżeń ujętych w błyskotliwy sposób. Tym razem przeniesieni zostajemy na osiedla, gdzie pomiędzy blokami panowały sztywne zasady. Zachęcamy do słuchania i tańczenia(NOT!), bo… na blokach się nie tańczy!

____________________________

Cira ft. Dorota Pietraszuk-Kalinowska – Spe Salvi

Teledysk powstał przy okazji promocji wydarzenia Bezdomnizm 4. Obrazuje on dzień z życia osoby bezdomnej, ukazuje trudy codziennej egzystencji i oderwanie od reszty społeczeństwa. Takim ludziom w Białymstoku na co dzień pomaga fundacja Spe Salvi i to z jej inicjatywy powstał powyższy klip. Wiodącym motywem utworu jest nadzieja. Nadzieja na lepsze jutro, na spokojny sen, na godne życie. Zadanie publiczne dofinansowane ze środków z budżetu miasta Białegostoku.

______________________________

Floral Bugs X Mati Ważny X Profesor Smok – BDF Represent | prod. Atutowy

Brain Dead Familia przedstawia premierowy singiel „BDF Represent”! Oprócz trzech rapujących MC’s (Floral Bugs, Mati Ważny oraz Profesor Smok), w powstanie teledysku zaangażowane zostały osoby, które są czynnie wspierane przez naszą wytwórnie. Cała inicjatywa powstała przy współpracy z Damianem „Pszczelarzem” Olejniczakiem, który był głównym pomysłodawcą tego projektu.

___________________________

Żabson feat. Beteo, White 2115 – Small Town Boy

„Small Town Boy” jest kolejnym utworem promującym album Żabsona, którego premiera planowana jest na jesień. W utworze gościnnie udzielili się Beteo i White 2115. Utwór został wyprodukowany przez Deemza i Raffa J.R

_________________________________

Kizo feat. Taco Hemingway – NIEBIESKI BENTLEY (prod.Gara)

Po dobrze przyjętym albumie „PEGAZ” Kizo nie zwalnia tempa. Przygotował nam album „ZŁOTO I BIEL” utrzymany w letnim klimacie z perfekcyjnie dobranymi gośćmi oraz bitach które w całości odzwierciedlają nam tytuł płyty. 

Tracklista:

1. ZŁOTO I BIEL (prod. PSR)
2. FCHUY (prod. KUBI PRODUCENT)
3. NAM SIĘ UDAŁO ft. JODA (prod. PSR)
4. KORYTARZE (prod. MICHAŁ GRACZYK x APMG)
5. NIGDY NUDA (prod. PSR)
6. RAJANER ft. TYMEK / MR. POLSKA (prod. MOJI)
7. NIEBIESKI BENTLEY ft. TACO HEMINGWAY (prod. GARA)
8. MIASTO 24H (prod. GARA)
9. TRYB KOMFORT ft. MAJOR SPZ (prod. MICHAŁ GRACZYK)
10. PAULO NOTOELO ft. SAPI THA KING (prod. CULTEN)
11. ???????

_____________________________

chillwagon – wowowo – remix

Na kanale grupy Chillwagon tworzonej przez Borixona, Żabsona, Reto, Zethę, Qrego i Kizo pojawił się kolejny numer „Wowowo”. Tym razem to kawałek, w którym usłyszymy kilku reprezentantów składu: BRX-a, ReTo i Zethę. To remix hitowego numeru brytyjskiego duetu Krept & Konan – „Wo Wo Wo”, który zdobył na Youtube blisko 10 milionów odsłon.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.