Przyłu & VBS | Te-Tris | Peja |Steel Banging || #RapDaily

Przyłu & VBS | Te-Tris | Peja |Steel Banging || #RapDaily

Weekend, weekend i po weekendzie. Przez tez czas nie było nowego #RapDaily, więc pora nadrobić zaległości i pokazać wam, co nowego wyszło przez ostatnie dni, a wyszło nawet całkiem dużo, jest nowy klip od Przyłu i VBS-a, zagubiony numer od Te-Trisa, singiel od Peji, a do tego dzisiejsza premiera od Steel Banging Studio. Sprawdźcie to!

_________________________

Przyłu & VBS – Sumienie (prod. megot)

Na kanale QueQuality ukazał się nowy numer od Przyłu & VBS-a, promujący album „Stowarzyszenie Umarłych Poetów”. Za produkcję utworu odpowiada Megot.

Album „#SUR” czyli „Stowarzyszenie Umarłych Raperów” jest nie tylko zwykłym albumem rapowym, jest przedsięwzięciem ,które ma wpłynąć na Polski rap, co więcej – zmienić go. Przyłu i VBS a właściwie Bartek i Wiktor zapraszają by wstąpić do… #SUR

Album możecie kupić tutaj, i odsłuchać w serwisach cyfrowych.

_______________________

Te-Tris – Historie

Utwór Te-Tris ‘Historie’ powstał w ramach oddania szacunku twórców do klasyki polskiej muzyki. Singiel ukazał się w ramach serii Hip-Hop meets Polskie Nagrania.
Posłuchaj w serwisach cyfrowych: https://wmg.lnk.to/Historie

_________________

Peja/Slums Attack feat. Hans & Grizzlee – Jakieś pytania? (prod. Magiera)

W sieci ukazał się pierwszy singiel z nadchodzącego albumu Peji – „G.O.A.T.”. W utworze „Jakieś pytania?”, gościnnie udzielił się Hans oraz Grizzlee. Album G.O.A.T. w całości wyprodukowany przez Magierę jak poprzednim przypadku (25_godzin) stanowi wypadkową pomysłów Rycha wsparta producenckim doświadczeniem tego pierwszego;)

Wraz z premierą singla wystartował preorder albumu który możecie zamówić tutaj: https://www.pejaslumsattack.com

___________________

Sobota x Bonson x Steel Banging – Bez złych emocji

Na kanale Step Records ukazał się nowy teledysk od duetu Steel Banging, który promuje nowy album producencki białostoczan. W numerze „Bez Złych Emocji” udzielili się Sobota i Bonson.

Duet producencki Steel Banging przedstawia album „Bez żadnego powodu”. Krążek swoimi zwrotkami uświetnili pierwszoligowi gracze polskiej rap-sceny. Gościnnie na płycie pojawiają się m.in. Paluch, Sobota, Bonson, Lukasyno, Peja, Kaczor BRS, Nizioł, Kacper HTA, Onar, Dudek P56 czy TPS. Za muzykę w całości odpowiadają tworzący Steel Banging Kriso i Gaca. Płyta jest następczynią projektu „Dwie strony świata”, który białostocki duet wypuścił w 2015 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.