Chillwagon | Taco Hemingway | Peja || #NEWS

Chillwagon | Taco Hemingway | Peja || #NEWS

Chillwagon zapowiada debiutancką płytę, Taco Hemingway wydaje nowy album klasycznie w wakacje, a Peja ujawnia playlistę nadchodzącego krążka! Taki wtorek, takie newsy, sprawdźcie to!

__________________

Chillwagon wydaje płytę!

– Płyta chillwagonu wyleci w dropie. Będzie to limitowany drop, złoty drop – powiedział Borixon. Album będzie dostępny wyłącznie za pośrednictwem strony chillwagonchillwagon.com w nakładzie ograniczonym do 15 tysięcy sztuk.

Tak debiutancki krążek supergrupy Chillwagon zapowiedział na Instagramie Borixon. Kiedy premiera? Jeszcze nie wiemy. Jaka będzie cena krążka? Tej też jeszcze nie znamy, ale pewnie wyższa niż zwykłego krążka biorąc pod uwagę że w skład grupy, razem z Borixonem wchodzą m.in. Żabson, ReTo, Kizo, Zetha, Kooza, SecretRank oraz Qry.

____________________

Taco Hemingway wydaje nowy album!

Taco Hemingway zapowiedział nowy krążek którego tytuł to: „POCZTÓWKA Z WWA, LATO’19„. Premiera? Już 9 sierpnia, czyli całkiem nie długo. Album już możecie zamawiać na stronie AsfaltRecords.

A o czym będzie zapowiedziany krążek? Jak czytamy w opisie płyty na stronie dystrybutora:

“To wszystko dziełem przypadku”… 
Jeszcze na początku maja pisałem zupełnie inną płytę. Obiecałem sobie, że tym razem dam sobie tyle czasu, ile będzie trzeba. Zapowiedziana na rok 2019 przerwa wydawnicza miała być więc wymogiem logistycznym. Okazało się jednak, że jestem uzależniony od wydawania nowego materiału w lato. Cóż począć. I tak właśnie powstała “Pocztówka”. Po roku 2018, erze silnego skupiania się na sobie (“SOMA” + “Café Belga” + “Flagey”), czas wymienić lustro na teleskop i wrócić do obserwowania miasta i społeczeństwa. Żeby jednak zadowolić ten segment słuchaczy, który lubi posłuchać sobie moich mniej lub bardziej zrytmizowanych neurotyzmów, postanowiłem dać im upust w stuwersowych “Kabrioletach” zamykających standardową wersję płyty. Pierwszy raz w życiu w swoich działaniach solowych zdecydowałem się zaprosić na płytę kilku gości, i to dość zróżnicowanych pod kątem muzycznym i osobowościowym.

Jako że nic mnie tak nie mierzi jak mitologizacja poetów, muzyków i artystów, powiem to najprościej jak się da: przed tobą znajduje się seria dźwięków i garść obserwacji. Tylko i aż tyle.
Nie jest to rozprawka ani reportaż. Nie jest to esej ani epopeja. Nie jest to manifest, memoir ani moralitet. Jest to pocztówka. Oto kilka opowieści z Warszawy. Ode mnie, dla was. Niechaj umili wam to kolejne burzliwe lato.

Na krążku znajdzie się 11 premierowych numerów, okładka i tracklista wyglądają tak:

tracklista: 
01. CZŁOWIEK Z DZIURĄ ZAMIAST KRTANI
02. ANTYSMOGOWA MASKA W MOIM CARRY-ON BAGGAGE feat. ?
03. LECI NOWY FUTURE
04. W PIĄTKI LEŻĘ W WANNIE feat. ?
05. WWA VHS feat. ?
06. WYTRAWNE (Z NUTĄ DESPERACJI)
07. WUJEK DOBRA RADA
08. TIJUANA feat. ?
09. SANATORIUM feat. ?
10. ALERT RCB feat. ?
11. KABRIOLETY 

______________________

Peja ujawnił tracklistę nowego krążka!

Start preorderu na www.pejaslumsattack.com już w najbliższą niedzielę 21/07 – Premiera płyty G.O.A.T. – 21/09/19 Oto wstępna tracklista wersji preorder:

1. Wprowadzenie 
2. Akacja
3. Oczekiwania feat?
4. Bolesne powroty
5. Game Changer
6. Big Rich
7. G.O.A.T.
8. Kiedyś to było
9. Money Talks
10. Ten typ tak ma
11. Jakieś pytania? feat?
12. Kiedy rozum śpi feat?
13. Krew
14. Happy End feat?

A tutaj macie jeszcze link, w którym Peja, oprócz albumu zapowiedział też inne ciekawe rzeczy:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.