KPSN | Guova | Kartky | UndaKnap | #RapDaily

KPSN | Guova | Kartky | UndaKnap | #RapDaily

Niedziela! A razem z niedzielą do sieci trafiają nowe rzeczy, i niech nie zmyli was was tytuł newsa, nie mamy tu tylko wyżej wymienionych, mamy tu o wiele więcej! Jest nowy KPSN, nowa Guova, nowy Kartky, UNDAKNAP z albumem, jest Beteo i jest Śliwa. Taka niedziela, sprawdźcie to.

_______________

GUOVA – halo papa (prod. BORYROBIBITY)

Guova udostępniła w sieci drugi singiel promujący nadchodzący album „FuckTycznie”. Pierwszym był „Sekstejp”. Za produkcję tego nowego odpowiada BoroRobiBity.

________________

KPSN – NOWY BOOMBAP prod. KPSN

MARKA INC. ma przyjemność Wam zaprezentować teledysk do pierwszego tytułowego singla „NOWY BOOMBAP” zapowiadający nowy album KPSNa o takim samym tytule. „NOWY BOOMBAP” czyli drugi legalny album Piotra ukaże się jeszcze jesienią tego roku. Dokładna data premiery i inne informacje niebawem. Podziękowania dla Zambrowskiego Klubu Sportowego „OLIMPIA” za użyczenie boiska na czas zdjęć do teledysku. Wielkie dzięki dla wszystkich ziomali, którzy wpadli na klip i pomogli w wielu kwestiach. Zdjęcia do klipu zrealizowali Zawcik, Wiz Martin (dron) , Damian Ceckowski jak i również sam autor utworu. Efekt finalny to natomiast zasługa APTLYFILMZ, który zajął się edycją i montażem teledysku.

___________________

ŚLIWA – Pół Serio, Pół Żartem #SURPRISETRACK #8

Śliwa udostępnił w sieci kolejny numer z serii #Suprisetrack pt: „Pół serio, Pół Żartem”. SURPRISETRACK to cykl luźnych utworów i klipów.

_______________

UNDAKNAP „DAMARADE”

Krótko, zwięźle i na temat czyli wszystko na ten temat znajdziecie w opisie:

YO! KNAP NORMALNIE WYDZWONIŁ PERSA I MÓWI, ŻE WPADA ROBIĆ RAP. TO MARCEL DZWONI DO GUAKAMOLA I MÓWI: ELÓWA ALBATROSIK, WPADA KNAP, BEDZIE RAPOWAŁ, A MY ZROBIMY BITY. TO HISTORIA Z ZIMY ’18. RZECZYWIŚCIE WPADŁ, A PIERWSZE CO CHCIAŁ ZROBIĆ TO SPRZEDAĆ GUAGUO CRACK. NA 3 DNI ZAMKNĘLIŚMY SIĘ W CHACIE, W GDYNI, NA LIL’KACK DISTRICT. MARCEL Z GKAMOLEM JEBNELI TAKĄ FUZJĘ, ŻE ŻADEN SIĘ PO SOBIE NIE SPODZIEWAŁ :* ZA TO KUBA CISKAŁ RYMY W TAKIM TEMPIE, ŻE PRZEZ CHWILE MYŚLELIM, ŻE MIAŁ PRZYGOTOWANE PISANKI. JEDNAK KNAPIOR TO REAL BROTHA, ŻEBYŚCIE SE NIE POMYŚLELI, ŻE NIE, CO NIE? NO I TAK SIE ROBI RAP BIAŁASY. TAKI JEST PRZEPIS. 8 KAWAŁECZKÓW O MIŁOŚCI I O ŻYCIU. DZIĘKI ZA TO. NA WYDMIE TO BYŁY, JAK DO TEJ PORY, NASZE NAJLEPSZE WAKACJE. PEACE.

Album zamówicie tutaj: https://www.undarecords.com

___________________

kartky – westworld (prod. Worek)

Na kanale QueQuality nowy klip promujący nadchodzący album od Kartky’iego – „Dom Na Skraju Niczego”. ,,To trochę tych zdjęć, uśmiechów i szans, i parę tych chwil, których teraz nam brak.” Album zamówicie w sklepie QueQuality – https://queshop.pl/dom-na-skraju-niczego-deluxe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.