Zostało pięć tygodni do Hip Hop Kempa!

Zostało pięć tygodni do Hip Hop Kempa!

Zostało pięć tygodni do Hip Hop Kempa!

Lato w pełni i chociaż upały za oknem lekko zelżały, to najbardziej gorąca impreza tych wakacji wciąż przed nami! Osiemnasta edycja słynnego Hip Hop Kempu rozpocznie się za nieco ponad miesiąc, i to już zdecydowanie najwyższy czas, żeby przyjrzeć się uważniej temu, co czeka nas między 15, a 17 sierpnia w Hradec Kralové.

Zacznijmy od tego, że legenda, jaką obrósł ten czeski festiwal na przestrzeni lat jest zupełnie zasłużona. To właśnie tutaj, 50 kilometrów za polsko-czeską granicą, co roku spotykają się tysiące pozytywnych ludzi skupionych wokół wspólnej zajawki, bo Kemp, jak żaden inny festiwal w tej części Europy kładzie nacisk na promocję każdego z czterech filarów kultury hiphopowej. To tutaj, między koncertami zobaczycie turnieje bboys i bgirls, freestyle’ową Bitwę o Kemp, dziesiątki graficiarzy malujących na przygotowanych do tego ściankach oraz hangarowe imprezy z najlepszymi DJ’ami, które trwają aż do rana. Wszystko to skąpane jest w sierpniowym słońcu, przyprawione najlepszym foodtruckowym jedzeniem i podlane
wyśmienitym czeskim piwkiem. To już brzmi dobrze, ale co czeka nas na festiwalowych scenach?

Dawaj Na Hip Hop Kemp 2019!

Wiadomo, że obsuwa to jeden z elementów hip-hopu, dlatego kolejny etap konkursu wystartuje dopiero jutro, ale nie ma tego złego… 😉 Łapcie pierwszą video zapowiedź i przy okazji zaproszenie na Hip Hop Kemp 2019 – 18. urodziny Festiwalu z Atmosferą! Widzimy się już za równe 2 miesiące na środowym warm-upie! 🔥Za wideo dziękujemy 2many.tv!🎫 hhk.pl/bilety 🎫

Opublikowany przez Hip Hop Kemp – PL Piątek, 14 czerwca 2019

Organizatorzy co roku starają się łączyć w programie najlepsze tradycje oldskulowego rapu z nowymi, świeżymi projektami. Nie inaczej będzie tym razem – obok takich legend jak Masta Ace & Marco Polo, Pharaohe Monch, Tech N9ne, Smif-N-Wessun czy The Alchemist zagra także Token, Masego, Earthgang czy YBN Nahmir. Oczywiście to tylko część tegorocznego line-upu, który zaspokoi także fanów europejskiego grania (powrót francuskiego Hocus Pocus czy Kontrafakt) oraz zawrze w sobie solidną reprezentację biało-czerwonych z Włodim, Sariusem, Słoniem, Biszem, Mielzkym i Jodą na czele. Wiemy, że to nie koniec programowych niespodzianek na ten rok, radzimy więc uważnie śledzić oficjalny polski profil Facebookowy Hip Hop Kemp – PL i przygotować się na najbardziej hiphopowy urlop życia!

W sprzedaży są jeszcze karnety zapewniające wejście na wszystkie 3 dni festiwalu, oraz poprzedzający go, środowy warm-up. Bilety oraz więcej informacji znajdziecie na oficjalnej, polskiej stronie imprezy – www.hhk.pl.

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Hip Hop Kemp 2019
GDZIE: Festivalpark, Hradec Králové (Czechy)
KIEDY: 15-17 sierpnia 2019 (czwartek-sobota)
+ 14 sierpnia 2018 (oficjalny środowy warm-up)
FB: https://www.facebook.com/hhkpl/
BILETY: www.joyStore.pl/HHK
EVENT: bit.ly/HHK-2019-PL

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.