Molesta | Sarius | Jeden || #RapDaily

Molesta | Sarius | Jeden || #RapDaily

Kolejny dzień, kolejne nowości a wśród nich, Molesta i Dj JanMarian z mixtape’em, Jeden z nowym teledyskiem, i Sarius który zapowiada nowy krążek!

____________________

Jeden – Al Shaqab (cuty: DJ Matteq, prod. Zixu)

Na kanale QueQuality ukazał się teledysk do utworu ,,Al Shaqab” pochodzącego z debiutanckiego albumu Jeden pt ,,HEAVEN”. Numer, zarówno jak i teledysk są mocno osadzone w klimatach motoryzacyjnych. Znajdziemy tu wiele gier słownych i punchlinów związanych z tematami racingowymi.

„HEAVEN” to debiutancki album autorstwa charyzmatycznego rapera o pseudonimie Jeden. Bogate gry słowne, nieszablonowe podejście do składania wersów czy melodyjne flow to tylko kilka z wielu zalet wszechstronnego artysty. Raper zabiera słuchacza w wielowymiarową podróż po tytułowych niebiosach serwując mu 11 zróżnicowanych utworów, które stanowią idealnie wyważoną dawkę energii, osobistych przemyśleń i bodźców do działania.

______________

Sarius – Pierwszy Dzień Po Końcu Świata (prod. Gibbs)

W sieci ukazał się prolog zwiastujący nadchodzący album Sariusa pt. „Pierwszy Dzień Po Końcu Świata”. Tytułowy utwór, będący jednocześnie intrem płyty, został wyprodukowany przez Gibbsa.

Tak o albumie i numerze mówi sam Sarius: „Moja pierwsza płyta nazywała się „Blisko Leży Obraz Końca” – nie miałem wtedy pojęcia, jak długa będzie ta droga. Dotarłem jednak do tego mitycznego miejsca, który cały czas jawił się jako tonący w złocie Eden. Dzisiaj dostrzegam, że to wszystko to tylko pomalowana makieta, a blask złota okazuje się być sztucznym światłem reflektora. I w tłumie ludzi okazujesz się być zawsze sam, chyba, że akurat chcesz być sam naprawdę – wtedy zawsze jesteś w tłumie ludzi. Już mnie to nudzi i tak jak Truman chce po prostu zobaczyć, co jest po drugiej stronie tej całej scenografii. O tym jest ten numer i o tym jest ta płyta. Zapraszam Was do spędzenia ze mną pierwszego dnia po końcu świata.”

Album „Pierwszy Dzień Po Końcu Świata” ukaże się na rynku 30 sierpnia bieżącego roku

„Pierwszy Dzień Po Końcu Świata” w dystrybucji cyfrowej: https://sarius.lnk.to/PierwszyDzien

_______________

Molesta „Skandal – Oficjalny Mixtape 2019” DJ JanMarian & Vienio

Sprawdź Oficjalny Mixtape legendarnej debiutanckiej płyty Molesty „Skandal”! Klasyki z warszawskich ulic teraz 48 minut non-stop w całkiem nowym wydaniu. Zmiksował DJ JanMarian, na mikrofonie hostuje Vienio. Dedykowane pamięci Tomasza Chady RIP .