Wdowa | Pokahontaz | Toczek | Bajorson || #RapDaily

Wdowa | Pokahontaz | Toczek | Bajorson || #RapDaily

Zaczynamy nowy tydzień, a razem z nim do sieci trafiają nowe rzeczy! Na przykład Wdowa z nowym/starym numerem, nowy klip od Pokahontaz, nowy numer od Toczka i Bajorson który zapowiada nowy krążek!

_______________

WdoWA – Cokolwiek prod. Spox

Utwór Wdowa – „COKOLWIEK” został zarejestrowany w 2017 roku, pierwotnie jako jeden z pierwszych utworów na moją trzecią, długogrającą płytę. Z uwagi na długi proces nagrań i ilość powstałych w rezultacie prac studyjnych piosenek, utwór ostatecznie znajdzie się na Mixtape-Wu cz. 2 – „ALPHA”. Mixtape będzie dostępny fizycznie wyłącznie jedynie wraz z moim nadchodzącym albumem i wyłącznie jako bonus do PRE-ORDERU trzeciego albumu. Szczgóły Niebawem.

Tymczasem: Całe życie spędziłam spełniając czyjeś oczekiwania. Nie mówię, że nigdy żadna z udzielonych mi rad nie była dobra czy pomocna. Na pewno gdybym nie posłuchała części życzliwych rad, to popełniłabym wiele błędów. Ale czy to źle? Życie składa się z błędów i właściwych wyborów. Nigdy nie nauczymy się podejmować właściwych wyborów, gdy wcześniej nie popełnimy błędów, które dadzą nam nauczkę. Nie ma pewnych rozwiązań, dróg na skróty i ścieżek usłanych różami. Życie to droga i należy ją przejść po swojemu. Kiedy chcesz to biegniesz, kiedy chcesz to idziesz, a kiedy chcesz się zatrzymać i popatrzeć ze łzą w oku wstecz, to także to robisz. Nie pozwól, żeby ktokolwiek planował Twoją podróż. Nikt nie wie jak to jest iść w Twoich butach.

_________________

Pokahontaz ft. YoT – Letnie dzieci | prod. Magiera

Na MaxFloRecTV trafiły dziś (8.07) „Letnie dzieci”. Utwór pochodzi z płyty
„REnesans” Pokahontaz. Reżyserem towarzyszącego mu wideoklipu jest Aleksander Kozłowski. Jedną z głównych ról w teledysku odegrały Katowice, które po raz kolejny zaprezentowano w krzywym zwierciadle. Zobaczcie, jak tym razem zostało pokazane miasto.

Premierowy klip do utworu „Letnie dzieci” jest 1. wizualizacją po premierze „REnesansu” Pokahontaz. Jej autorem jest Aleksander Kozłowski z grupy Przedmarańcza. Nie po raz pierwszy wykorzystał on w obiektywie kamery potencjał stolicy Górnego Śląska. Jedną z poprzednich jego realizacji z udziałem Katowic był nagrodzony tegorocznym YACH-em
teledysk do „404” Pokahontaz i Kalibra 44. Poszczególne sceny wyglądały tam niczym wyjęte z „Incepcji”. Teraz w krajobraz miasta wpisani zostali giganci.

W refrenie utworu „Letnie dzieci” gościnnie wystąpił YoT, którego fani MaxFloRec mogą kojarzyć z 3ODY KRU. Produkcją muzyczną numeru zajął się natomiast nie kto inny, jak Magiera.

„REnesans” ukazał się 28 czerwca br. nakładem MaxFloRec. Od tego dnia 5. krążek Pokahontaz dostępny jest w Empikach w całej Polsce, a także pod adresem: Maxflorec.pl .

__________________

Bajorson ft. ZBUKU – Ikar

Bajorson prezentuje album „Kryminogenny”. To pierwsze pełnoprawne wydawnictwo doświadczonego warszawskiego rapera i uczestnika licznych bitew freestyle. Dzięki unikalnemu stylowi rapowania i szczerości zawieranej w tekstach, Bajorson zdołał wyrobić sobie renomę w polskim środowisku hip-hopowym. Energia, bezkompromisowość, bogaty zasób słów oraz ogromny bagaż historii przeżytych przez rapera to najważniejsze atuty jego oryginalnego i niepowtarzalnego stylu.

Na „Kryminogennym” gościnnie pojawiają się m.in. Szpaku, Epis DYM KNF oraz Kaczor BRS. O warstwę produkcyjną zadbali z kolei m.in. OLEK, SoDrumatic, Fryta Beatz i Klimson.

____________________

Toczek & Ryszkovsky – Nie przychodź za wcześnie

Na kanał Patokalipsy trafił nowy numer od Toczka pt: „Nie przychodź za wcześnie”. Za produkcję utworu odpowiada Ryszkovsky.