Peja z nowym albumem i innymi newsami!

Peja z nowym albumem i innymi newsami!

Peja przekazał dziś fanom na swoich kanałach społecznościowych garść newsów o nadchodzących projektach, a także pochwalił się kolejną złotą płytą.

Po pierwsze, najnowszy album Peji – „25_godzin” stworzony wraz z Magierą z White House pokrył się złotem:

  • I z ostaniej chwili: Miło mi poinformować, iż zupełnie niedawno uzyskaliśmy sprzedaż fizyczną albumu 25_godzin w ilości uprawniającej nas do zgłoszenia jej w ramach przyznania statusu złotej płyty:) Dziękuję wszystkim, którzy wspierali mnie swoim talentem i doświadczeniem podczas pracy nad krążkiem:) Dziękuję również prawdziwym fanom za zaufanie i wsparcie – to chyba 14 złote wyróżnienie – ale jakieś emocje zawsze są?

Po drugie, poznański raper zapowiedział nowy krążek pt: „G.O.A.T. „, którego premiera przewidziana jest na 21 września 2019 roku.

Tego samego dnia odbędzie się też druga edycja festiwalu HIP HOP FEVER 2, na którym po za świętowaniem premiery nowego krążka, świętować też będziemy 43 urodziny Peji.:

  • Siemanko! Kilka newsów w jednym poście co by się nie rozdrabniać:) już 21/09/19 powracamy z festiwalem @hip HIP HOP FEVER, który odbędzie się w Hala widowiskowo-sportowa Arena HIP HOP FEVER 2 to również okazja do świętowania moich 43 urodzin, na które już dziś Was serdecznie zapraszam:) Również tego dnia będzie miała miejsce premiera mojego najnowszego albumu pt G.O.A.T. Wszelkie informacje będą wypływać na bieżąco (lub też nie:) Na pewno zrobię jakiś klip przed premierą. Wrócimy również do pracy od kulis pod postacią relacji ze studia. 

Cały wpis możecie przeczytać tutaj:

One thought on “Peja z nowym albumem i innymi newsami!

  1. Reply
    Chillwagon | Taco Hemingway | Peja | #NEWS | NiuMic.pl
    16 lipca 2019 at 19:07

    […] Peja z nowym albumem i innymi newsami! […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.