Warm Up To Date x Łomża Jasne Pełne || Pełen Line-Up!

Warm Up To Date x Łomża Jasne Pełne || Pełen Line-Up!

Dzięki współpracy pomiędzy Up To Date Festival a Łomża Jasne Pełne klimat znany dotąd jedynie z Białegostoku będzie dostępny na wyciągnięcie ręki również we Wrocławiu. 27 kwietnia br. po raz pierwszy odbędzie się Warm Up To Date x Łomża Jasne Pełne – zupełnie nowa, całodniowa, eksportowa formuła z zaskakującymi instalacjami związanymi z X-leciem festiwalu.

Przed kilkunastoma dniami przedstawiliśmy headlinera wrocławskiej imprezy. Dziś prezentujemy komplet artystów, którzy 27 kwietnia br. wystąpią podczas Warm Up To Date x Łomża Jasne Pełne we Wrocławiu.

DAYTIME DANCING

Część muzyczną Warm Up To Date Festival x Łomża Jasne Pełne: Wrocław rozpoczniemy już w ciągu dnia. O właściwy nastrój w czasie Daytime Dancing zadba Komitet Obrony Disco. Współtworzą go Pitti Schmitti i Kovvalsky, czyli dwójka DJ-ów, przyjaciół, którzy nieustająco prezentują szerokie muzyczne spektrum swoich zainteresowań, podróżując po całej Polsce i nie tylko. Ich sety, które charakteryzuje wrażliwość i radość, są pełne klasyki disco, italo disco, house’u rodem z Paradise Garage, electro, a nawet techno.

PIERWSZY WROCŁAWSKI SALON AMBIENTU

W trakcie Pierwszego Wrocławskiego Salonu Ambientu zabrzmi muzyka artystów dobrze znanych ambientowej publiczności. Giulio Aldinucci to autor od lat eksperymentujący ze zjawiskami ze sfer elektroakustyki i dźwiękowych przestrzeni. Na tej samej scenie wystąpi także Piotr Michałowski – producent muzyczny skupiony na technicznych aspektach procesu twórczego oraz na samych narzędziach, które często są dla niego inspiracją. Piotr tworzy od kilkunastu lat, a koncertuje od 2008
roku, głównie pod pseudonimem Nmls. PWSA to również występ „sekretnego gościa”… Tyle jednak wystarczy na temat jego/jej/ich tożsamości.

SCENA POZDRO TECHNO I SCENA BEATS.

Te dwie sceny to bez wątpienia wizytówki Up To Date Festiwalu. Ich wrocławska odsłona przyniesie występy następujących artystów:

BEATS.

IC3PEAK – spektakularny, niezwykle popularny pomysł muzyczny łączący w sobie mroczną stylistykę dark popu z chwytliwymi tekstami i charakterystycznym, wysokim głosem wokalistki. Wszystko to przeplecione jest taneczną, intensywną rytmiką.
Gábor Lázár LIVE – jego „Death Of Rave” w kolaboracji z Russellem Haswellem oraz Markiem Fellem został uznany przez „Rolling Stone” za jeden z najlepszych albumów.
Syny – duet Piernikowski – Jankowiak – ich wizjonerskie produkcje nikogo nie pozostawiają obojętnym.
Czeluść – ich występy słyną z niekonwencjonalnego dla didżejskiego świata kontaktu z publicznością.
Young Majli b2b PLAL – czyli Marta Malinowska (Young Majli) i Jakub Walczak (PLAL) – wspólnie na jednej scenie. Nowe brzmienia klubowe o basowym charakterze i dynamiczna selekcja brzmień z całego globu.
Gabba Tallion – dogrzewkę w tempie 160-200 bpm poprowadzi czterech reprezentantów Gabba Tallionu. Aby przetrwać tę ostatnią prostą, należy porządnie zawiązać buty…

POZDRO TECHNO

Gesloten Cirkel LIVE – artysta występuje niezwykle rzadko. Będzie to jego drugi (po UTDF 2017) występ w tej części Europy.
Lag – swoją coraz większą popularność zawdzięcza ogromnej i bezwzględnej muzycznej determinacji. To zdecydowanie ktoś, kogo warto wysłuchać.
Michał Wolski LIVE – twórca skupiony na głębokich, bogatych w szczegóły odmianach muzyki techno, ambient i eksperymentalnej. Związany z uznanymi na świecie wytwórniami muzycznymi. Tworzy solowo, jak również w projektach kolaboracyjnych. W swojej pracy
artystycznej korzysta z przeróżnych technik eksperymentalnych, włączając pracę z osobiście projektowanymi syntezatorami modularnymi. Obecnie jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci na scenie muzyki techno w Polsce.
Chino LIVE – sprawia, że maszyny śpiewają surowo. Wszystko po to, by, jak sam mówi, „dogłębnie dotknąć naszej duszy”.
Dtekk – to jeden z najbardziej konsekwentnych i doświadczonych polskich DJ-ów. Jego sety, grane wyłącznie z płyt winylowych, z jednej strony prezentują szeroki przekrój tego, co najlepsze w muzyce techno, z drugiej zaś – bliski jest mu ambient i muzyka eksperymentalna.
Aksamit – wrocławska DJ-ka, rezydentka Projektu Pralnia, współzałożycielka projektu Affekt. Uwielbia grać z czarnych płyt, a jej największą inspiracją są działania włoskiej sceny muzycznej. W jej kompozycjach usłyszycie hipnotyzujące dźwięki od ambientu po deep techno.

Wszyscy artyści Warm Up To Date x Łomża Jasne Pełne zostali tym samym ogłoszeni. Oprócz nich do Wrocławia przywieziemy także skrzynkę na listy. Przygotowujcie już adresy swoich babć, bowiem po raz pierwszy w tym roku uruchomimy akcję „Wyślij pocztówkę do Babci”!Otworzymy także nasz kramik z nową kolekcją ubrań De Luxe, o której więcej szczegółów niebawem!

MALUSZEK I ROOMROOM WE WROCŁAWIU

Muzyka to jednak nie wszystko. WUTDFxŁJP to również sztuki wizualne. Z okazji dziesięciolecia istnienia festiwalu mamy dla Was szereg atrakcji, które – mamy nadzieję – ucieszą Wasze oczy. Zabieramy ze sobą te elementy festiwalowej scenerii, które w minionych latach skupiały Waszą uwagę, co darzyliście sympatią i zainteresowaniem. Na szczycie listy festiwalowych „eksponatów” znajdzie się Maluszek, czyli jeden z najbardziej charakterystycznych elementów pośród form instalacyjnych UTDF. Ten pocieszny pojazd towarzyszył festiwalowi od samego początku jego istnienia. Co roku zmieniał kolorystykę, ewoluował, otrzymując różne dodatki, a wraz z upływem czasu zyskiwał kolejne ślady obecności uczestników festiwalu – to jeden z najmniej oszczędzanych przez gości UTDF, ku uciesze organizatorów, elementów instalacji. We Wrocławiu pojawi się także RoomRoom, czyli festiwalowy portal, przejście do zaczarowanego, abstrakcyjnego świata koloru, gdzie odbiorca będzie mógł się rozgościć, wygodnie rozsiąść i korzystać z walorów estetycznych oraz wrażeniowych wnętrza. Pokoik to – obok Maluszka – jeden z bardziej wyrazistych elementów key visualowych UTDF. Niezwykle fotogeniczny, w przeróżnych formach i odsłonach odgrywał główne role w komunikacji festiwalu.

To jednak nie wszystko… Co więcej dla Was przygotowaliśmy? Najlepiej sprawdzić na własne oczy 27 kwietnia br.

Po Wrocławiu przyjdzie też czas na Warszawę
Szczegóły wkrótce!
BILETY NA WARM UP TO DATE X ŁOMŻA JASNE PEŁNE: WROCŁAW
27.04.2019 r. Wyspa Tamka, Krakowska 100

https://goingapp.pl/selection/2023/warm-up-to-date
Link do wydarzenia na FB:
https://facebook.com/events/1118024515044953/

BILETY UP TO DATE FESTIVAL BIAŁYSTOK
W sprzedaży nadal można kupić ostatnie sztuki
KARNETÓW FULL na Up To Date Festival w Białymstoku
w pierwszej, limitowanej puli w cenie 289 zł za sztukę
WAŻNE
Karnety uprawniają do wstępu na wszystkie wydarzenia festiwalowe w tym koncert otwarcia.
Sprzedaż biletów online:
www.biletomat.pl
www.going.pl
www.empikbilety.pl
Punkty sprzedaży stacjonarnej:
Sieć Sklepów Empik
Link do wydarzenia na FB:
https://www.facebook.com/events/715488545462950/