Małolat i Auer z trzecim singlem!

” Nad Ranem ” to trzeci singiel od Małolata i Auera, promujący nowy solowy album warszawskiego rapera – „Transfer” którego premiera już 19 kwietnia 2019 roku. W utworze gościnnie udzielił się Szpaku.

Preorder albumu zamówicie tutaj:
http://malolatauer.pl

Małolat powraca z kolejnym solowym albumem, tym razem za warstwę muzyczną w całości odpowiadał będzie Auer. Mieszanka elektronicznych brzmień cenionego w środowisku producenta – Auera w połączeniu z dosadnymi wersami rapera – Małolata pozwala doskonale odnaleźć się w obecnych realiach rynku muzycznego. 

Raper na płycie „Transfer” w kwestii tekstowej porusza historie dotychczas nieporuszane.

Album jest swego rodzaju powrotem do kultowej już płyty „W pogoni za lepszej jakości życiem” wyprodukowanej w całości również przez jednego producenta – Ajrona. Jak wskazuje sam tytuł płyty oraz singlowy kawałek Małolat stara się nas przenieść metaforycznie do przeszłych czasów jednocześnie przekazując historie na nowoczesnych bitach Auera. Dodatkowo „Transfer” próbuje zwrócić uwagę na różnicę panujące dziś w otoczeniu rapera.

Na płycie gościnnie pojawili się tacy artyści jak Szpaku, Bonson, KPSN, EMAS, Melny.

O tym, że Małolat odnajduje się świetnie na bitach Auera może świadczyć m.in. utwór „Pragniesz” czy też „Antanarywa” nagrany z Pezetem, a wyprodukowany w całości przez wyżej wymienionego producenta.

Lista utworów:
1. Nieraz
2. Transfer
3. Stół
4. Dress code
5. Tranzyt
6. Nad ranem feat. Szpaku, Młody SMF
7. Światła mnie rażą
8. Gdy byłaś obok
9. Backstage feat. EMAS, Bonson, Melny, KPSN
10. Tylko raz
11. Z betonu

Poprzednie single znajdziecie tutaj: