Kangur zdobywa ostatnią dziką kartę! Red Bull BC One Cypher Poland.

Kangur zdobywa ostatnią dziką kartę! Red Bull BC One Cypher Poland.

Do samego końca trwała walka o ostatnią dziką kartę do Red Bull BC One Cypher Poland. Spośród czwórki B-Boys młodego pokolenia to właśnie Kangur wygrał trwające dwa tygodnie głosowanie, a tym samym dołączył do grona TOP8, czyli zawodników, którzy wezmą udział w Cypherze bez konieczności udziału w eliminacjach. Już 14 kwietnia w Krakowie zawalczy on o tytuł najlepszego B-Boy’a w Polsce oraz o przepustkę do międzynarodowego Last Chance Cypher, który w tym roku odbędzie się w Indiach.

O przyznaniu ostatniej, dzikiej karty do prestiżowych zawodów breaking’owych Red Bull BC One Cypher Poland zdecydowali
internauci. Przez dwa tygodnie na stronie www.redbull.pl/bcone można było oddawać głosy na czterech B-Boy’ów: Chorzela, Wigora, Lil Drilla i Kangura. To właśnie tych dwóch ostatnich szybko wysunęło się na czołówkę głosowania i walczyło o przychylność internautów. Rywalizacja na głosy trwała do ostatnich godzin. Finalnie wygrał Kangur, który zgarnął aż 9969 głosów! Lil Drill zdobył zaś 9902 głosów i tym samym zajął drugie miejsce. Łącznie na wszystkich czterech B-Boy’ów oddano 23 003 głosów.

Pochodzący z Białegostoku B-Boy Kangur miał już okazję spróbować swoich sił w Red Bull BC One Cypher Poland. W ubiegłym roku dostał się z eliminacji do TOP16. Należy do ekipy Bangers Crew, reprezentuje także projekt Dom Latających Tancerzy. Jak sam twierdzi cały czas się rozwija, wiele podróżuje i zbiera potrzebne doświadczenie.

W tym roku, dzięki zwycięstwie w głosowaniu, Kangur dołączył do siódemki B-Boys, którzy 14 kwietnia powalczą w Red Bull BC One
Cypher Poland. Oni mają już zagwarantowane miejsce w Cypherze, lecz poza nimi w bitwach udział weźmie również ośmiu B-Boys, którzy przejdą fazę eliminacji, odbywających się w Forum Wydarzeń bezpośrednio przed Cypherem. Aby zapisać się do udziału w elimienacjach należy wypełnić formularz dostępny na www.redbull.pl/bcone . Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego warto zgłosić swój start, zanim będzie za późno.

Niedzielne zawody będą zwieńczeniem trzydniowego Campa, który od 12 do 14 kwietnia zagości w krakowskim Forum Wydarzeń. Przez cały weekend odbywać się tam będą warsztaty i bitwy breaking’owe oraz street dance’owe. Specjalnie na to wydarzenie do Krakowa przyjadą uznani tancerze, którzy będą oceniać zmagania Polaków oraz poprowadzą warsztaty.

Bitwy breaking’owe sędziować będą: Hong 10, Poe One, Bartazz, zaś bitwy street styles: Greenteck, Martha i Temps. Piątka z nich poprowadzi również darmowe warsztaty. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc obowiązują wcześniejsze zapisy. Druga tura zapisów na warsztaty rusza 2 kwietnia. Szczegóły na www.redbull.pl/bcone

Red Bull BC One Camp Poland 2019
12 – 14 kwietnia 2019
Forum Wydarzeń, ul. Marii Konopnickiej 28, Kraków

BILETY NA RED BULL BC ONE CYPHER POLAND (14 kwietnia godz. 17:30): https://going.pl/bcone

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.