Części zamiennie || Drugi singiel od Vienia!

Części zamiennie || Drugi singiel od Vienia!

Drugi singiel od Vienia z nadchodzącego solowego albumu „Twarzova” – ” Części Zamienne ” z gościnnym udziałem Rasa. Album został wyprodukowany przez Magierę z White House i ukaże się 15 marca nakładem Wydawnictwa Agora.

Album możecie zamówić tutaj:
https://kulturalnysklep.pl/muzyka/twarzova-twarz

Album „Twarzova“ to dziesięć utworów, o rzadkiej już dzisiaj poważnej tematyce opakowanej w stylowy rap i dojrzałą produkcję hip-hop. Sam artysta twierdzi, że wykonuje ART-HOP, nawiązujący do najlepszych korzeni zza oceanu, takich jak, Tyler The Creator czy Run The Jewels. Na albumie znajdują się utwory komentujące imperializm, dzisiejsze realia mediów społecznościowych, problemy ekologiczne. 

Za bity odpowiada Magiera, wszechstronny producent z Wrocławia i połowa duetu WHITE HOUSE. Ten artysta to ceniony beatmaker, który działa, w świecie rapu tak długo jak VIENIO, czyli ponad 20 lat. Okładkę do albumu „Twarzowa“ namalował Michał Wręga aka Sepe, który jest znanym na całym świecie artystą streetart. Sepe wykonał dziesięć prac, których tematem przewodnim były twarze, każda z nich ozdabia jeden utwór, w symboliczny sposób go komentując. Do każdego z dziesięciu utworów Vienio napisał felietony, które opowiadają o okolicznościach powstania muzyki.

Lista utworów:
1. Minuta i 20 sec.
2. E-330
3. Części zamienne 
4. Lubię to miasto 
5. Zabijam czas
6. Prawda na pół
7. Warstwa plastiku 
8. Imprerium zła 
9. Sto twarzy 
10. Uliczne legendy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.