Coney Island || Emil Blef zapowiada nowe solo!

Coney Island || Emil Blef zapowiada nowe solo!

Emil Blef powraca po 11 latach od premiery „Mam taką twarz, że ludzie mi ufają…Billing”! „ Coney Island ” to pierwszy singiel, którym współtwórca Flexxipu zapowiada konceptualną płytą „Przesunięcia”. Dziś rusza preorder nowego materiału, a także reedycji, cieszącego się opinią jednej z najbardziej niedocenionych albumów polskiego rapu, solowego debiutu rapera!

Coney Island, kiczowate wesołe miasteczko jako symbol beztroski i Manhattan, podporządkowany rygorowi pościgu za stawianymi celami. Zderzenie obu tych światów odzwierciedla poszukiwania równowagi tak trudnej do osiągnięcia w dzisiejszej rzeczywistości. Z tych poszukiwań Emil rozlicza się w trakcie całego albumu, a z pomocą przychodzi mu Andrzej „Fonai” Pieszak, który odpowiada za produkcję wszystkich utworów na płycie.

Tytułowe przesunięcia to metafora wypadnięcia z prostego toru dającego komfort, na rzecz sytuacji nieprzewidzianych i nieplanowanych, a mających daleko posunięte konsekwencje. Z perspektywy dojrzałego mężczyzny, ojca czwórki dzieci, Emil opowiada o poszukiwaniu niezbędnego w życiu balansu, walce z depresją, rodzicielstwie, którego rolą jest przeprowadzenie dzieci przez pierwszy etap życia. Do tego intymnego świata rapera wciągają nowoczesne, bujające podkłady – mieszanka trapu, house’u, groove’wego hip-hopu, synth popu i elektroniki. Premiera krążka zapowiedziana jest na 29.03.2019 roku.

Od dziś na stronie www.sklep.alkopoligamia.com możecie zamówić „Przesunięcia”, a także reedycje kultowej w wielu kręgach płyty „Mam taką twarz, że ludzie mi ufaja…Billing”, którą Emil Blef debiutował jako solowy artysta.


Przesunięcia to konceptualna płyta zawierające osiem utworów wyprodukowanych przez multiinstrumentalistę Andrzeja „Fonai” Pieszaka (Natalia Nykiel, Ten Typ Mes, Kinga Miśkiewicz) z gatunku hip-hop z elementami synth-popu.
Z perspektywy dojrzałego mężczyzny, ojca czwórki dzieci, Emil opowiada o poszukiwaniu niezbędnego w życiu balansu, walce z depresją, rodzicielstwie, którego rolą jest przeprowadzenie dzieci przez pierwszy etap życia.


Tracklista:
1. Rodney Mullen
2. Coney Island
3. Checkpoint Charlie
4. Crashtesty
5. KO
6. B.B.CH
7. Frontman
8. Stories

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.