25% EP || Premiera EP-ki Vixena || 1 odcinek serialu!

25% EP || Premiera EP-ki Vixena || 1 odcinek serialu!

Premiera „25% EP” Vixena. 1. odcinek serialu z udziałem rapera już w sieci!

Na MaxFloRecTV trafiła dziś (19.02) 1. odsłona klipowego serialu z udziałem Vixena. Wideo powstało do utworu „Melodio” pochodzącego z 1. tegorocznej EP artysty. Krążek zatytułowany „ 25% EP ” dostępny jest na www.MaxFloSklep.pl oraz serwisach z muzyką cyfrową.

Zgodnie z wcześniejszymi komunikatami Vixena dziś premierę ma jego 1. z 4 EP-ek zapowiedzianych na 2019 r. Równocześnie w sieci pojawił się teledysk do utworu „Melodio”, promujący minialbum „25% EP”. Wideoklip jest również częścią większego projektu zrealizowanego wspólnie z ekipą 9LITER FILMY.

Z ekipą 9LITER miałem okazję współpracować już jakiś czas temu. Wiedziałem, że
przykładają dużą wagę do szczegółów, ale to w jaki sposób podeszli do tematu nowych
rzeczy zasługuje na najwyższe uznanie. Cieszę się, że mogliśmy odświeżyć współpracę
tak
pracę na planie zdjęciowym wspomina Vixen.

Premierowe wideo jest 1. odsłoną serii teledysków połączonych wspólną fabułą. Podobnie jak dziś, publikacji każdej następnej EP-ki towarzyszył będzie klip, będący kontynuacją historii z poprzedniego odcinka. Razem stworzą coś w rodzaju miniserialu. Kolejna jego część pojawi się na MaxFloRecTV jeszcze tej wiosny.

Za produkcję utworu „Melodio”, jak i pozostałych numerów z „ 25% EP” odpowiada JRS. Nagrań dokonano w studiu Domofonia, natomiast miksem i masteringiem całości zajął się Kwazar. Emocją przewodnią „ 25% EP” jest nostalgia. Zostało to również uchwycone na okładce EP-ki. Jej autorem jest Kamil Bartosz.

Wśród 3 pozycji na trackliście minialbumu znalazł się numer pt. „Kim”, w którym gościnną zwrotkę położył reprezentant podziemia, Skip. Vixen zapowiada, że w kolejnych odsłonach projektu pojawi się jeszcze więcej niespodzianek.

Odsłuch „25% EP” dostępny jest już we wszystkich serwisach z muzyką cyfrową oraz do pobrania pod tym adresem: https://maxflosklep.pl/pl/p/Vixen-25-EP-mp3/935.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.