Fest Festival 2019 || Wu-Tang Clan headlinerem!

Fest Festival 2019 || Wu-Tang Clan headlinerem!

Na festiwalowej mapie Polski powstało nowe, muzyczne wydarzenie – Fest Festival. Nowy festiwal odbędzie się w dniach 23-24 sierpnia w parku śląskim w Chorzowie. Pierwszym ogłoszonym headlinerem festiwalu jest Wu-Tang Clan!

Fest Festival to nowe, muzyczne wydarzenie na festiwalowej mapie Polski, które odbędzie się na terenie jednego z największych miejskich parków w Europie – Parku Śląskiego. Obok scen muzycznych pojawią się przestrzenie artystyczno-warsztatowe, atrakcje sportowe czy strefy aktywności związanych ze sztukami wizualnymi.

BILETY, ORAZ WIĘCEJ INFORMACJI NA TEMAT FESTIWALU ZNAJDZIECIE NA OFICJALNEJ STRONIE: https://festfestival.pl


Chcemy pokazać, że festiwal muzyczny to więcej niż sceny i artyści! To czas, kiedy przenosimy się do innego świata i uciekamy od naszych codziennych zajęć, żeby cieszyć się wyjątkową chwilą.

Pierwszymi ogłoszonymi gwiazdami festiwalu są Wu-Tang Clan, Little Dragon, Lost Frequencies oraz Vitalic Official pres. Dima (LIVE). Legendarna hip-hopowa grupa z USA, szwedzki zespół z gatunku synth pop, belgijski producent i ikona francuskiego electro to mocny dowód na to, że program muzyczny będzie wyróżniać różnorodność, a to dopiero niewielka część ogłoszonego line-upu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.