Interpol || Pierwszy singiel z nowego krążka Pro8l3mu!

Interpol || Pierwszy singiel z nowego krążka Pro8l3mu!

Pro8l3m udostępnił w sieci singiel pt: ” Interpol „, który promuje nadchodzący album duetu „Widmo”, którego premiera już 1 marca.

Preorder albumu możecie zamówić tutaj:
https://pro8l3m.pl

PRO8L3M z okazji premiery najnowszego materiału zaprasza na podróż po świecie cyfrowej dystopii. Finałem będzie przedpremierowy odsłuch nadchodzącego albumu “Widmo”. To pierwsze tego typu wydarzenie integrujące muzykę, fanów, artystów, sztuki wizualne i wirtualne.

Tytułowy OUTPOST (eng. an outlying or frontier settlement) to fragment wirtualnego świata, osadzony w naszej rzeczywistości, który możemy fizycznie zwiedzić. To świat, z którym wchodzimy w dialog, zarówno za pomocą technologicznych interfejsów, jak i całkowicie realnych doświadczeń. Na kilka dni postindustrialna, niewykorzystywana do tej pory przestrzeń na warszawskiej Pradze, zmieni się w świat, gdzie granice pomiędzy tym, co cyfrowe a namacalne, staną się nieostre.

Finał doświadczenia w postaci wyjątkowego, przedpremierowego odsłuchu albumu „Widmo”, da możliwość osobistego obcowania z muzyką i dialogu z niezwykłą przestrzenią. Będzie to całkowicie nowy, wizualny i cyfrowy język prezentacji muzyki. W jakim kierunku podążamy – cyfrowej utopii czy dystopii? Czy wszystkiego możemy doświadczyć cyfrowo? Na te pytania będą starali się odpowiedzieć twórcy instalacji – studio MELT oraz agencja OUTRAGE wraz z duetem PRO8L3M.

Bilety na to wydarzenie możecie zamówić tutaj:
https://outpost.goingapp.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.