Koncert Nicki Minaj! || Używaj aplikacji TIDAL i wygraj bilety!

Koncert Nicki Minaj! || Używaj aplikacji TIDAL i wygraj bilety!

Koncert Nick Minaj w Łodzi to świetna okazja dla polskich fanów raperki, aby zobaczyć ją na żywo. Dzięki TIDAL mają teraz szansę wygrać bilety na koncert swojej idolki.

Podczas słuchania dedykowanej playlisty „Nicki Minaj Essentials” w aplikacji mobilnej TIDAL na ekranie pojawi się pop-up. Po kliknięciu w niego nastąpi przeniesienie na stronę konkursu, gdzie trzeba odpowiedzieć na wskazane pytanie konkursowe. Najlepsza odpowiedź zostanie nagrodzona podwójnym zaproszeniem na koncert artystki. Konkurs trwa do 10 lutego do godziny 23:59.

Koncert artystki, będący częścią jej trasy koncertowej The Nicki Wrld Tour promującej najnowszy album „Queen”, odbędzie się 24.02.2019 w Łodzi.

Playlisty konkursowej można posłuchać tutaj:
https://tidal.com/browse/playlist/a9859ff5-8044-45b2-b08f-7bae90f3a1b2

_______________________________________

TIDAL to międzynarodowa platforma muzyczno-rozrywkowa należąca do artystów, która zapewnia artystom i fanom wyjątkowe, oryginalne i ekskluzywne wydarzenia. Dostępna w 53 krajach usługa streamingowa zawiera ponad 60 milionów utworów i 244 000 wysokiej jakości filmów w katalogu z tysiącami specjalistycznych list odtwarzania i odkrywania wykonawców za pośrednictwem TIDAL Rising. TIDAL dostępny w wersjach Premium i HiFi – w tym nagrania Master Quality Authenticated (MQA).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.