Na kanale SBM Label ukazał się trzeci singiel od Jana-Rapowanie pt: ” Wybory „, który promuje jego nadchodzący album – „Plansze”. Za produkcję singla, jak i całego albumu odpowiada NOCNY, gościnnie w numerze ” Wybory ” udzielili się Szpaku i Guzior.

Premiera albumu już 15 marca 2019 roku.
Preorder albumu możecie zamówić klikając tutaj:
https://www.sbmstore.pl

„Plansze” to „opowieść dwudziestolatka, który widzi, czuje i stara się przeżyć swoją młodość najbardziej, jak to tylko możliwe”. To spójny, ale różnorodny materiał, który przeciągnie Was po wielkomiejskich klubach, zostawiając po sobie coś więcej niż kaca. Nie jest to relacja z imprezy, a raczej wyniesiona z niej refleksja – Kogo można tam spotkać? Czego tam szukamy? Co nie jest widoczne na pierwszy rzut oka, a kryje się głębiej?

„Plansze” pozwalają nam spojrzeć na świat oczami wychowanków wielkich miast, żyjących w ich tempie, korzystających z ich możliwości i uroków. Muzycznie NOCNY prowadzi nas w rejony dotąd nieodkryte dla polskiego rapu, destylując własny styl z muzyki, która ukształtowała jego gust wiele lat temu. Dwa światy obu autorów zderzają się tutaj tworząc coś nowego i własnego.

Życie to dla artystów gra, przechodzenie kolejnych etapów, wykonywanie ruchów na tytułowych „Planszach”. Niebawem przekonacie się, że te plansze mogą wydać się Wam znajome. 

janek_preorder_2000
Tracklista:
1. 012
2. Jutro feat. TBA
3. Zaczekaj przed drzwiami
4. Ruchy
5. Układanka feat. Holak
6. Co Tam feat. TBA
7. Potrzeby feat. TBA
8. Millenium Sport
9. Wszystko OK
10. Chemia (skit)
11. Wybory feat. Szpaku, Guzior
12. Słowo na koniec
13. Szanse (bonus track)
14. Ludzie, zdarzenia (bonus track)