Kim || Pierwszy singiel z pierwszej EP-ki Vixena!

Kim || Pierwszy singiel z pierwszej EP-ki Vixena!

Na MaxFloRecTV trafił dziś (31.01) nowy numer Vixena. W singlu pt. „ Kim ” gościnnie pojawił się Skip. Utwór pochodzi z 1. zaplanowanej na ten rok epki Vixena. Krążek ukaże się już 19.02

„ Kim ” to 1. odsłona nowego projektu Vixena, którego efekty prezentowane będą przez najbliższe 12 miesięcy. W tym czasie artysta zapowiedział wydanie aż 4 EP-ek! Premiera pierwszej z nich już za nieco ponad 2 tygodnie.

Autorem bitu do dzisiejszej nowości jest JRS. W nagraniu gościnnie pojawia się natomiast Skip. Fani rapu kojarzyć go mogą m.in. z popularnego w serwisie YouTube utworu „Gasnę”. Jak zapowiada Vixen, lista gości, którzy zaangażowali się w jego najnowszy projekt, jest długa. Wśród zaproszonych artystów znajdą się zarówno ksywy znane każdemu słuchaczowi gatunku, jak i wykonawcy z podziemia. Na pewno można się spodziewać niejednego zaskoczenia.

Wiadomo już, że premierze kolejnego singla towarzyszyć będzie teledysk. Rozpocznie on 4-częściowy cykl wideoklipów połączonych 1 historią. Poszczególne odcinki tzw. miniserialu z klipów publikowane będą wraz z kolejnymi EP-kami. Realizacją tego przedsięwzięcia zajęła się ekipa 9LITER FILMY. Premiera 1. wideo oraz 1 EP – „25% EP” Vixena już 19.02.