Cola || PlanBe z ostatnim singlem przed premierą!

Cola || PlanBe z ostatnim singlem przed premierą!

Na kanale QueQuality ukazał się klip do numeru ” Cola „, który promuje nadchodzący album od PlanaBe – ” ̶M̶O̶D̶A̶ „. Jednocześnie jest to ostatni singiel przed premierą albumu, który ukaże się 18 stycznia 2019 roku.

Album możecie zamówić tutaj: https://queshop.pl/planbe-moda

” ̶M̶O̶D̶A̶ ” to drugie legalne wydawnictwo młodego artysty po świetnie przyjętym debiutanckim albumie Insomnia, który w zaledwie kilka miesięcy od premiery pokrył się złotym wyróżnieniem. Płyta zawiera w sobie 13 utworów o odmiennej stylistyce i brzmieniu, które zestawione jednak razem, tworzą spójną całość.


PlanBe mówi o tej płycie, jak o przekroju wszystkich klimatów w których się odnajduje, co tylko po raz kolejny potwierdza jego wszechstronność, nie ujmując przy tym autentyczności tekstów. Na płycie udzielili się gościnnie jedni z najlepszych artystów młodego pokolenia, tym samym jeszcze bardziej wynosząc poziom tego wydawnictwa ponad przeciętność. Dzięki powyższym czynnikom, ” ̶M̶O̶D̶A̶ ” to album nietuzinkowy, dopracowany i warty uwagi nawet najbardziej wybrednego słuchacza.

Najbardziej luźny numer z płyty wylądował na yt z obrazkiem. Tupnij sobie nóżką do tego ??Uwielbiam przekazywać muzą pozytywne emocje ?Pozdro Faded Dollars ✌️

Opublikowany przez PlanBe Czwartek, 17 stycznia 2019

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.