niumicpl@gmail.com

MaxFloRec zapowiada premiery płyt w 2019!

MaxFloRec zapowiada premiery płyt w 2019!

W 1. tygodniu nowego roku MaxFloRec ogłosiło listę artystów, których krążki w najbliższych miesiącach ujrzą światło dzienne. Na ten rok premiery swoich albumów zapowiedziała większość reprezentantów labelu! Dziś, 10.01, poznaliśmy datę pierwszego z wydawnictw, które ukaże się w 2019 r. pod szyldem MaxFloRec. W MaxFloSklepie właśnie ruszył pre-order płyty Arczisty

Pod adresem https://bit.ly/2sj6i2a zamawiać już można w przedsprzedaży album „Coś dla nikogo”, czyli 2. w przeciągu kilku miesięcy płytę Arczisty. Artysta oficjalnie dołączył do MaxFloRec w październiku ub. roku. W mikołajki natomiast ukazało się debiutanckie wydawnictwo młodego rapera pt. „Nic dla każdego”. Wtedy też dowiedzieliśmy się, że debiutancki projekt będzie dwuetapowy i jego kontynuacja spodziewana jest na początku 2019 r.

– „Nic dla każdego” i „Coś dla nikogo” to odrębne, a jednocześnie dopełniające się krążki. Koncepcja podziału materiału na 2 części przedstawia dwoistość mojej artystycznej osobowości – tłumaczy Arczista. Ci, którzy zdecydują się na zakup płyty „Coś dla nikogo” w pre-orderze mogą liczyć na bonusy w postaci niższej ceny, pakietu wlep oraz rabatu na 1. wydawnictwo. Gratką dla kolekcjonerów z pewnością będzie fakt, że okładki obu płyt zostały stworzone w ten sposób, by je połączyć.

Równolegle ze startem pre-orderu na MaxFloRecTV trafił utwór „Odnaleźć tę moc”. Singiel dostępny też już we wszystkich serwisach z muzyką cyfrową ( https://bit.ly/2FiqJoE ). Podobnie jak przy numerach z poprzedniej płyty Arczista w całości zajął się jego produkcją. To już 2., po „Bez bilbordów”, ujawniona pozycja z albumu „Coś dla nikogo”. Premiera
krążka planowana jest na koniec marca.

Oprócz krążka Arczisty w tym roku szykuje się sporo nowości wydanych pod flagą MaxFloRec. Wśród artystów, którzy zapowiedzieli premierę płyty są: Bob One & Bas Tajpan, Młody, K2, Pokahontaz, Vixen, Kleszcz & DiNO.

Aby w tym roku nie pominąć żadnego z albumów, polecamy śledzić fanpage wydawnictwa ( https://www.facebook.com/maxflorec/ ) oraz subskrybować kanał na YT, klikając: https://www.youtube.com/user/MAXFLORECtv?sub_confirmation=1 .