Bardzo Stara Szkoła || Nowy klip od ZBUKU!

Bardzo Stara Szkoła || Nowy klip od ZBUKU!

ZBUKU łączy siły ze Śliwą i TPS-em w utworze ” Bardziej stara szkoła „. Jest to kolejny singiel z płyty „Konsekwentnie” reprezentanta Step Records. Za produkcją kawałka stoi DNA, autorem skreczy jest DJ Element, a osiedlowy klip to dzieło Matyjak Studio.

Album „Konsekwentnie” możecie zamówić tutaj:
https://preorder.pl/konsekwentnie

„KONSEKWENTNIE” TO CZWARTY SOLOWY ALBUM ZBUKA, BĘDĄCY NASTĘPCĄ OZŁOCONEGO JUŻ KRĄŻKA „W DRODZE PO NIEŚMIERTELNOŚĆ” Z 2016 ROKU. PRUDNICKI RAPER OD SAMEGO POCZĄTKU PROMOCJI NAJNOWSZEGO MATERIAŁU DAJE JASNO DO ZROZUMIENIA, ŻE BĘDZIE TO JEGO NAJBARDZIEJ DOPRACOWANY I NAJLEPIEJ BRZMIĄCY ALBUM W KARIERZE. HITOWY SINGIEL „OSTATNI DRINK” W CIĄGU NIECAŁEGO MIESIĄCA OD PREMIERY ZANOTOWAŁ PONAD 4 MILIONY WYŚWIETLEŃ. Z KOLEI UTRZYMANY W ZDECYDOWANIE MROCZNIEJSZYM KLIMACIE SINGIEL „COŚ ZE MNĄ NIE TAK” POKAZUJE RÓŻNORODNOŚĆ BRZMIEŃ, JAKĄ ZAWARŁ NA „KONSEKWENTNIE” ZBUKU.

GOŚCINNIE NA PŁYCIE POJAWIAJĄ SIĘ M.IN. DUET MAŁACH / RUFUZ, KAEN, KOBIK, JANO PW, SZTOSS ORAZ BAJORSON. ZA WARSTWĘ PRODUKCYJNĄ ODPOWIADAJĄ Z KOLEI M.IN. WOREK, PSR, MILIONBEATS, DNA CZY MICHAŁ GRACZYK.