Koncert RAU Performance w Radiowej Czwórce!

Koncert RAU Performance w Radiowej Czwórce!

KONCERT RAU PERFOMANCE W RADIOWEJ CZWÓRCE

W środę 19 grudnia br. w radiowej Czwórce wystąpi znakomity warszawski producent i raper – Rau Performace. Koncert, który jest elementem trasy promującej płytę „Mistrz Sztuki”, będzie transmitowany na antenie stacji. Wejściówki na to wyjątkowe wydarzenie można zdobyć słuchając Czwórki.

Rau Performace to warszawski producent, raper, grafik i autor teledysków. Jego debiutancki album „Konkretna Rozrywka” ukazał się w 2016 roku i zadebiutował na 14 miejscu na OLIS. Rau współpracował z takimi artystami jak Ten Typ Mes, Eldo, Onar i Natalia Nykiel. W dorobku artystycznym ma również dziesiątki kompozycji telewizyjnych oraz reklamowych. Rau prowadzi także cykliczną audycję „RAUdycja” w radiowej  Czwórce.

19 października 2018 r. ukazał się najnowszy album artysty „Mistrz Sztuki”, pod patronatem radiowej Czwórki. Jest to bardziej różnorodna kontynuacja „Konkretnej Rozrywki”. W piętnastu utworach, które składają się na „Mistrza Sztuki”, Rau zawarł sporo satyrycznych obserwacji otaczającej nas rzeczywistości, ale też i mroczne, a nawet osobiste utwory oraz potyczki z otaczającą nas technologią i przemysłem. Stylistyka muzyczna mocno wchodzi w rejony elektroniki, techno i okazjonalnie trapu.

To właśnie nowy materiał będzie przeważać podczas koncertu w studiu radiowej Czwórki, który odbędzie się 19 grudnia br. o godz. 19.00.

 W Czwórce zagram swój klasyczny live show, który będzie połączeniem rapu i beat makingu z domieszką stand up’u. Będzie można posłuchać przekroju mojej twórczości, czyli takie subiektywne the best of z naciskiem na najnowszą płytę MISTRZ SZTUKI. Niespodzianką będzie brak wulgaryzmów. Nie mogę się doczekać i gwarantuję niezapomniane doznania fizyczne. Bądźcie z nami! Zapraszam do słuchania! – mówi Rau.

Zaproszenia na to wyjątkowe wydarzenie można zdobyć słuchając Czwórki. Ilość miejsc ograniczona. Fanów Rau Perfomance (i nie tylko), którzy nie będą mogli na żywo uczestniczyć,  Czwórkazaprasza do słuchania transmisji koncertu, w audycji „RAUdycja”, 19 grudnia br. o godz. 19.00 na stronie www.czworka.online, w systemie cyfrowym DAB+ oraz poprzez aplikację Player Polskie Radio. Redakcja zaplanowała także streaming video na stronie internetowej oraz na fanpage’u Czwórki https://pl-pl.facebook.com/czworka/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.