Moja Historia 2 || Historia zatacza koło po 20 latach!

Moja Historia 2 || Historia zatacza koło po 20 latach!

Z przyjemnością informujemy, że dziś na kanale YouTube Asfalt Records odbyła się premiera utworu „ Moja historia 2 ” Grammatika.

Opowieść o dwóch nagraniach Grammatika, czyli jak historia zatacza koło po 20 latach.

W tym roku przypada 20. rocznica powstania pierwszego nagrania grupy Grammatik. W 1998 roku NOON wyprodukował utwór “Moja historia” z brakującą wówczas zwrotką Jotuze. Nagranie znalazło się na debiutanckiej płycie “EP”. W 2017 roku zespół zagrał dwa specjalne koncerty na festiwalach Hip-Hop Kemp oraz Open’er. Z tej okazji nagrano utwór “Moja historia 2”, w którym tym razem zabrakło zwrotki Eldo. Historia zatoczyła koło, a nowe nagranie to symboliczne podsumowanie, które ukaże się dokładnie 20 lat od wydania pierwszej „EP”.

Jest to również wyjątkowa okazja do zaprezentowania okolicznościowego klipu, będącego efektowną kompilacją scen z pierwszego oraz dwóch ostatnich koncertów Grammatika. Video udostępniamy poniżej.

Utwór “Moja historia 2” wraz z wersją instrumentalną oraz dwoma remiksami autorstwa Galusa znalazł się na klasycznym 12’’ winylowym singlu. Aktualnie wydawnictwo jest dostępne w przedsprzedaży. Jego oficjalna premiera została zaplanowana na 21/12/2018.

Okładkę wydawnictwa zaprojektował Animisiewasz Startt. Za miks i mastering odpowiadało Audio-Games.pl. Utwór oraz singiel ukazują się nakładem wydawnictwa Nowe Nagrania.

Przedsprzedaż singla LP:
Asfalt Shop: https://asfaltshop.pl/product/11977-grammatik-moja-historia-2-lp/
Nowe Nagrania: http://nowenagrania.pl/product/11977-grammatik-moja-historia-2-lp/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.