Cytadela || Druga Strona Ulicy: Sztuka Niepodległa

Cytadela || Druga Strona Ulicy: Sztuka Niepodległa

W sieci ukazał się kolejny teledysk promujący projekt Druga Strona Ulicy: Sztuka Niepodległa. Tym razem klip został nagrany do utworu ” Cytadela ” w którym udzielają się Peja, KonradW, Watson i Tomz.

Za produkcję odpowiadają Magiera (WhiteHouse) i Flvwlxss. Jest to jednocześnie ostatni z 3 3 aktów, utwór wieńczący akcję Druga Strona Ulicy – Sztuka Niepodległa zorganizowaną z okazji 100-lecia niepodległości

Druga Strona Ulicy – Sztuka Niepodległa to unikatowy na skalę kraju cykl warsztatów muzycznych oraz projektowania graficznego, poświęcony pamięci 100. rocznicy odzyskania Niepodległości przez Polskę.

W ramach projektu, starannie wyselekcjonowani uczestnicy mają możliwość wspólnej pracy twórczej pod okiem uznanych i cenionych artystów. Do tej pory w przedsięwzięciu wzięli udział: Czarny / HIFI, Eldo (Grammatik), Forin, Hemp Gru, Magiera (Whitehouse), Peja, Szwed SWD, Voskovy oraz Waldemar Kasta. Efektem warsztatów są okolicznościowe utwory, powstałe wraz z teledyskami oraz projekty okładek – zawarte w limitowanych wydawnictwach.


Na początek dnia mamy dla Was 3 z 3 aktów, utwór wieńczący akcję Druga Strona Ulicy – Sztuka Niepodległa zorganizowaną z…

Opublikowany przez Druga Strona Ulicy Wtorek, 20 listopada 2018

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.