RADIO ASFALT: NOWE, LEPSZE, NADAJE NON STOP!

RADIO ASFALT: NOWE, LEPSZE, NADAJE NON STOP!

RADIO ASFALT: NOWE, LEPSZE, NADAJE NON STOP!

Jak możemy przeczytać na oficjalnej stronie wytwórni Asfalt Records:

„Z wielką przyjemnością prezentujemy efekt naszej ciężkiej pracy nad nową odsłoną Radia Asfalt. Aktualnie oparta o streaming YouTube rozgłośnia działa wedle specjalnie przygotowanego algorytmu, który starannie dobiera muzykę, a utwory z tzw. back catalogu traktuje na równi z nowościami. Za tuning odpowiadają Piotr Jonczyk, dyrektor artystyczny radia na co dzień znany jako DJ Haem, oraz Maciej Maj, programista na stałe współpracujący z Asfalt Records.

Po odpaleniu Radia Asfalt w oczy od razu rzuca się rozszerzona animacja autorstwa Marcina Czołowskiego, pojawiające się okładki płyt oraz wszystkie informacje o emitowanych utworach. Zmiany zaszły jednak o wiele dalej. Zrezygnowaliśmy z formuły tradycyjnej playlisty. Od teraz nasz streaming może pochwalić się profesjonalnie napisanym oprogramowaniem, które poszczególne kawałki dobiera na podstawie ich tonacji. Robi to tak, aby utwory pasowały do siebie i płynnie przechodziły jeden w drugi.

Dzięki takiemu rozwiązaniu Radio Asfalt stało się prawdopodobnie jedyną stacją w Polsce bez powerplayów. Stare utwory są w niej traktowane z taką samą uwagą, co nowe. Mamy bowiem świadomość tego, że wśród słuchaczy Asfaltu są osoby w różnym wieku i z różnym stażem. Z myślą o nich uzupełniliśmy też bazę utworów Radia Asfalt, która stale będzie się powiększała, i zatroszczyliśmy się o lepszą jakość dźwięku.

Na ten moment Asfalt Records jest też jedyną wytwórnią w Polsce, która może pochwalić się własną, opartą o autorskie rozwiązania, stale działającą i ciągle rozwijającą się rozgłośnią. Radio Asfalt nadaje, a właściwie streamuje, dwadzieścia cztery godziny na dobę i jest dostępne za pośrednictwem YouTube.

Zapraszamy do słuchania i kontaktowania się z nami na czacie.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.