Mojo Jojo || Szpaku z drugim singlem!

Mojo Jojo || Szpaku z drugim singlem!

BOR Records przedstawia ” MOJO JOJO ” czyli nic na poważnie. To drugi singiel promujący debiutancką płytę Szpaka „ATYPOWY”. Podobnie jak pozostałe numery z albumu, również ten zawiera cząstkę młodego Simby. ” MOJO JOJO ” to jego dziecięca strona, która drzemie w nim do dzisiaj bo jak każdy z nas ma w sobie coś z dziecka.

Na stronie www.borshop.pl nadal dostępny jest preorder z limitowaną wersją albumu „ATYPOWY” wzbogaconą o instrumentale, „BORUTO” EP, limitowane bletki oraz zestaw wlepek. Liczba preorderów jest ograniczona.

„ATYPOWY”, którego premiera sklepowa przewidziana jest na 19 października br.

„ATYPOWY” to drugi fizyczny krążek młodego reprezentanta BOR Records. Wcześniejszy materiał, „BORuto” EP był dostępny tylko na oficjalnym sklepie borshop.pl w limitowanej ilosci 3000szt i został wyprzedany w ciągu 1 godziny! Wydawnictwo to 11 premierowych numerów, które są przesiąknięte życiową treścią, energią oraz bezkompromisowym wersami.

Za produkcję krążka odpowiedzialni są młodzi producenci, którzy podobnie jak Szpaku, w ciągu ostatniego roku udzielali się na najmocniejszych materiałach w polskim rapie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.