Imprezowa Jesień || Czyli gdzie się wybrać?

Imprezowa Jesień || Czyli gdzie się wybrać?

Imprezowa Jesień || Czyli gdzie się wybrać?

Lato przeminęło, tegoroczne festiwale minęły i musimy teraz czekać do kolejnych wakacji żeby znów je odwiedzić. Ale nie ma tego złego, i tak dalej. Ponieważ jesień również oferuje kilka imprez na które warto się wybrać i choć nie są to imprezy plenerowe, to jednak znalazło się kilka, które warto odwiedzić.

Imprezowa Jesień || Czyli gdzie się wybrać?

Kolejność zgodna z datami 😉


1. X Urodziny SSG / Warszawa / Progresja

Obraz może zawierać: tekst

Znana większości z was marka Smoke Story Group SSG obchodzi 10-te urodziny i z tej okazji urządza całkiem porządną imprezę w warszawskiej Progresji. Kiedy? Już 6 Października. Na urodzinach nie zabraknie koncertów, a jest ich 10 czyli tyle ile lat ma SSG. Podczas urodziny wystąpią:  JWP/BC, donGuralesko, Małach/Rufuz, Kaczor, PIH, Eldo, Polska Wersja, Zipera, MPRW czyli połączenie Małacha/Rufuza i Polskiej Wersji, a także Paluch. Po za nimi pewnie też tort i wspólne śpiewanie „Sto Lat” jak to zwykle na urodzinach bywa 😉
Pamiętajcie. 6 Październik, Warszawa, Progresja. Nie może was zabraknąć.
A bilety? Znajdziecie klikając tutaj.


2. Quefestiwal 2018 / Katowice

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, ludzie stoją i tekst

Jak czytamy w oficjalnym wydarzeniu na Facebook’u:
Tegoroczna – trzecia edycja odbędzie się 13 października 2018 w samym sercu Katowic w legendarnym Spodku. W ten wyjątkowy wieczór, na scenie w jedynym i niepowtarzalnym koncercie, usłyszymy wszystkich artystów QueQuality- wytwórni, która jak żadna inna ,w błyskawicznym czasie, nie tyle zadomowiła się na rynku, co szturmem wdarła się na czołowe pozycje, wyznaczając trendy za którymi podąża konkurencja.
Podczas trzeciego Questivalu wystąpią:  Quebonafide, Sfera Ebbasta, PLK, Guzior, PlanBe, Wac Toja, Deys, Kartky, Emes Milligan, Szopeen, Filipek i ReTo.
Jeśli macie ochotę wbić do Spodka w Katowicach to zapamiętajcie datę: 13 Październik. A bilety? Znajdziecie tutaj.


3. 25 lat Peja/Slums Attack + Goście

Rychu Peja świętuje w tym roku 25-lecie pracy scenicznej! Ćwierć wieku! Z okazji tak dużego jubileuszu urządza konkretną imprezę w Poznańskiej Arenie! Poza Rychem mają wystąpić goście których Peja zaprosił, ale jeszcze nie zostali ujawnieni.
Jeśli macie ochotę świętować razem z Ryśkiem to zapiszcie sobie tę datę: 27 Październik, Poznań, Hala Arena! Wejściówki zgarniecie tutaj.


4. Wrocław Hip Hop Festival 2018

Obraz może zawierać: tekst

Tegoroczna, czwarta już edycja wrocławskiego festiwalu, odbędzie się 16 Listopada w Hali Stulecia. Line up wydarzenia prezentuje się całkiem bogato i zostanie rozłożony na dwie sceny! Podczas tegorocznej edycji wystąpią: O.S.T.R., Quebonafide, Kękę, Paluch, Dwa Sławy, Otsochodzi, Szpaku, PlanBe, DJ Soina, Małach & Rufuz, Sztigar Bonko, Hades, WCK, The Gang Band i Taxita. Imprezę po raz trzeci poprowadzi Wujek Samo Zło. Jeśli chcecie odwiedzić Wrocław, to właśnie macie okazjię!
16 Listopada, Hala Stulecia Wrocław. Bilety? TUTAJ.


5. X-lecie Bashesh

Agencja muzyczno-eventowa Bashesh, odpowiedzialna m.in za promocję Palucha, Kękę czy Słonia, obchodzi swoje 10 Urodziny! I info o tych urodzinach, w tym artykule nie znalazło się przypadkiem. Ponieważ Bashesh z tej okazji urządza imprezę urodzinową na której wystąpią: Paluch, Słoń, Kękę, Shellerini, Hase i Jeden. A kiedy i gdzie te urodziny? Już mówię, 23 Listopada, Hala nr 2 MTP, Poznań. A bilety? Na TicketMaster.


6. 20-Lecie Asfalt Records: 1998 – 2018 #ASFALT20LAT

Znalezione obrazy dla zapytania asfalt records 20 lat

15 Grudnia to jeszcze jesień, bo kalendarzowa zima zaczyna się dopiero tydzień później. Właśnie 15 dnia ostatniego miesiąca roku, warszawska wytwórnia Asfalt Records urządza mini festiwal, który będzie jedną wielką imprezą urodzinową celebrującą 20-lecie istnienia wydawnictwa. W programie możemy spodziewać się artystów związanych z Asfalt Records więc zapowiadają się naprawdę grube urodziny 😉 Więcej informacji niebawem.


A Ty którą imprezę wybierzesz? Na jedną? A może na wszystkie? Napisz w komentarzu!
A jeśli wiesz o jeszcze jakiejś większej imprezie, dawaj znać! Się dopisze 😉