Back in biznes || Nowy klip Skorupa & JazBrothers!

Back in biznes || Nowy klip Skorupa & JazBrothers!

Na MaxFloRecTV trafił właśnie klip do numeru „ Back in biznes ”. Tym samym od dziś (30.08) dostępny jest już pełny odsłuch albumu „Absolutna flauta” Skorupa & JazBrothers. Płyta w wersji fizycznej dostępna jest na www.MaxFloSklep.pl oraz w sklepach muzycznych w całej Polsce.

„Back in biznes” to ostatnia, 12 odsłona krążka „Absolutna flauta”, która dziś pojawiła się na kanale MaxFloRecTV. Gościnne zwrotki do utworu dograli Gano i Bas Tajpan, którzy wystąpili również w teledysku promującym numer. Wideoklip zrealizował Krzysztof Kruk.

„Back in biznes” to 2. pozycja na trackliście „Absolutnej flauty”. Oprócz wymienionych wcześniej artystów, którzy wokalnie udzielili się w utworze, pojawili się też inni goście. Partię gitarową dodał Tomasz „Serek” Krawczyk, natomiast popis umiejętności didżejskich dał w numerze DJ HWR.

Najnowszy album Skorupa & JazBrothers – „Absolutna flauta” ukazał się 22 czerwca br. nakładem wydawnictwa MaxFloRec. To 2. po „Ludziach chmur” wspólny krążek artystów. Podobnie, jak w przypadku poprzedniego albumu, większość utworów wsparta została przez liczne grono zaprzyjaźnionych muzyków. Pełna ich lista znajduje się pod tym adresem: https://maxflosklep.pl/pl/p/Skorup-Absolutna-flauta-DELUXE/899.

Już w najbliższy piątek, 31.08, Skorup & JazBrothers zapraszają na koncert do Mikołowa. Od 17.30 na terenie Centrum Muzycznego „Krawczyka 21” będzie można na żywo posłuchać najpopularniejszych utworów artystów. Wśród nich z pewnością nie zabraknie tych z ostatniego krążka. Na scenie obok muzyków gościnnie pojawi się skrzypek Tomasz „Muchaviolin” Mucha. Więcej informacji o wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/236300183747041/.