Pora nadrobić zaległości! Cały tydzień w jednym artykule!

Pora nadrobić zaległości! Cały tydzień w jednym artykule!

Pora nadrobić zaległości! Cały tydzień w jednym artykule!

Siema!

Trochę mnie tu nie było, i trochę nie pisałem, bo byłem na Hip Hop Kempie, a tam się o pisaniu nie myśli, więc najwyższa pora nadrobić zaległości i podsumować w jednym poście wszystkie najważniejsze newsy które ukazały się na przełomie ostatniego tygodnia!


1. Hase wydaje album!

Na kanale wytwórni Takie Rzeczy Label ukazał się teledysk od Hase’a promujący jego nadchodzący album pt: „Nagrania Transowe” którego premiera już 12.10.2018 roku. Za produkcję numeru odpowiada Mario Kontrargument.


2. O.S.T.R. z nowym teledyskiem promującym ” W pogoni za szczęściem”!

Na kanale Asfalt Records ukazał się nowy teledysk od O.S.T.R.-a do numeru „Szczęścia Milimetr” który promuje ostatni album łódzkiego rapera – „W Pogoni Za Szczęściem”. Teledysk nakręcony został w hiszpańskiej Walencji i ma charakter dynamicznego, niezobowiązującego reportażu z rodzinnego urlopu.
Premiera wspomnianego teledysku zbiega się z ogłoszeniem nadchodzącej trasy Ostrego, która będzie kolejnym etapem promocji albumu “W drodze po szczęście”. Jesienią raper zagra sześć koncertów w największych polskich miastach i dużych klubach. Kolejno we Wrocławiu, w Krakowie, Warszawie, Katowicach, Łodzi oraz w Gdańsku. Nie jest to lista zamknięta i pojawi się na niej też reszta Polski. Poniżej prezentujemy pełny rozkład jazdy wraz z miejscami występów oraz ich dokładnymi datami: http://wdrodzeposzczescie.pl/bilety/


3. W sieci nowy teledysk od Sariusa promujący nowy album!

Sarius udostępnił w sieci nowy teledysk promujący nowy album pt: „Wszystko Co Złe” którego premiera już 31 sierpnia. W teledysku usłyszymy fragmenty numerów „Zasięg” i „Dobry Chłopak” które w całości usłyszymy na nowym albumie. Album zamówicie tutaj: https://mariusztosarius.pl


4. Nowy numer od Wac Toja wleciał do sieci!


5. Zombi? w akcji MaxFloRec – „Wynurzenie”!

MaxFloRec prezentuje 1. muzyczną odsłonę Zombiego? w ramach akcji WYNURZENIE. Premierowy singiel „DNA” jest jednocześnie wokalnym (choć nie muzycznym) debiutem. Utworowi towarzyszy teledysk zrealizowany przez grupę filmową Grube Filmy. Produkcją muzyczną numeru w całości zajął się Zombi?. Już w poniedziałek (27.08) zaprezentujemy kolejny utwór artysty. WYNURZENIE to inicjatywa MaxFloRec, dzięki której poznasz nowych, obiecujących artystów. W tej odsłonie akcji przybliżamy Wam sylwetki osób wywodzących się z 3 odmiennych, rapowych światów. Nie zabraknie niespodzianek i możliwości wcielenia się w rolę recenzenta. Szczegóły i informacje nt. Zombiego? znajdziesz na https://wynurzenie.maxflo.pl/.


6. Nowy teledysk od Słonia promujący „MUTYLATOR”!

Rok po wydaniu ostatniej części trylogii „CZARNE SŁOŃCE” od WSRH, SŁOŃ powraca z nowym albumem solowym! Na albumie MUTYLATOR znajdzie się siedemnaście premierowych tracków w których gościnnie usłyszycie takie osoby jak: Polska Wersja, Opał, Szpaku, z zagranicznych gości pojawili się: King Gordy, G-Mo Skee oraz Reznik. Za bity odpowiadają między innymi: Gibbs, Young Veteran$ oraz The Returners. Gościnnie pojawił się też Tester Gier.
Premiera płyty już 5 października. Preorder można zamówić tylko i wyłącznie na: http://www.MUTYLATOR.pl


7. Sokół coveruje Sitka w akcji „Tymczasem”!

„Projekt Tymczasem” to inicjatywa, której finał będzie miał miejsce już 6 października na deskach Teatru im. Słowackiego w Krakowie, gdzie spotka się czołówka rapowej sceny. W ramach projektu weterani rapu połączyli siły z reprezentantami nowej szkoły, reinterpretując wzajemnie jedne z najważniejszych numerów w swoim dorobku. Zobaczcie pierwszy efekt tej współpracy – klip do „Chcemy Być Wyżej” Sokoła, utworu oryginalnie nagranego przez Sitka.
Więcej na temat akcji znajdziecie tutaj: http://www.projekttymczasem.pl/#/


8. Zetha X Borixon X Reto || Nadchodzi Chillwagon


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.