Hip Hop Kemp 2018 już w przyszłym tygodniu!

Hip Hop Kemp 2018 już w przyszłym tygodniu!

Hip Hop Kemp 2018 już w przyszłym tygodniu! Znamy rozkład jazdy festiwalu.

Przed nami 17. edycja wielkiego, czeskiego święta kultury czterech elementów! Po raz pierwszy w historii na kempowej scenie stanie grubo ponad setka artystów z całego świata, od USA, przez Europę aż po egzotyczną Kenię! Możemy się spodziewać porządnej dawki starej szkoły lat 90-tych​, jak i sporo świeżych brzmień newschoolu – sprawdźcie tegoroczny harmonogram “Festiwalu z Atmosferą”.

Hradec Králové odwiedzą w tym roku trapowy rewolucjonista Chief Keef​, uciekająca
wszelkim normom ekipa $uecideboy$​, reprezentantka płci pięknej Young M.A​,
bezkompromisowy Hopsin czy duchowy ojciec Wu-Tang Clanu – GZA.​Obok nich na scenie i w kempowych hangarach pojawią się między innymi The Beatnuts, Souls of Mischief, Evidence, Immortal Technique, ​CunninLynguists, Hilltop Hoods, Devine The Dude ​czy Strong Arm Steady​.

Równie dobrze wypada w tym roku biało-czerwona rap reprezentacja. Kękę​, Zipera​,
Paluch​, ekipa JWP/BC​, zjednoczone siły Patokalipsy/Hipocentrum​, Grubson​, Bonson​, Jarecki​, nowofalowy Żabson​, WCK​, soulowa Rosalie. czy ekipa wytwórni BOR ze swoim showcasem (Gedz, Szpaku, Kobik​) to tylko część polskich wykonawców tegorocznej edycji. Swoje umiejętności pokażą także zwycięzcy konkursu “Zagram na Kempie!” – Bójo, Vu (WaxEaters), Temzki i Emen​.

Kemp to nie tylko muzyka​, ale też turnieje breakdance, rampy dla skaterów, przestrzeń do sportu, powrót legendarnej Bitwy o Kemp (​Soundsystem Aloha Ent. x Grill-Funk​) i wielkie pole do popisu dla artystów graffiti! Dorzućmy do tego lajtowy, czeski klimat oddalonego o 50 kilometrów od polskiej granicy Hradec Králové​, pyszną szamę i tysiące pozytywnych osób – nie inaczej będzie w tym roku!

Hip Hop Kemp ​rozpocznie się 23 sierpnia i potrwa trzy dni, ale śmiało można wbijać już w środę, 22 sierpnia na festiwalową rozgrzewkę. To już ostatni dzwonek na zakup
kempowych biletów! Standardowe karnety, bilety VIP, wejściówki jednodniowe oraz opcje
campingowe są jeszcze dostępne na www.hhk.pl/bilety​.


Hip Hop Kemp
GDZIE: Festivalpark, Hradec Králové (Czechy)
KIEDY: 23-25 sierpnia 2018 (czwartek-sobota)
+ 22 sierpnia 2018 (oficjalny środowy warm-up)
FB: www.fb.com/HipHopKempPL
BILETY: www.joyStore.pl/HHK
EVENT: bit.ly/HH

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.