Dożyłem 25 lat i nie będę nic zmieniał || Premiera albumu Holaka!

0
266
views

,, Dożyłem 25 lat i nie będę nic zmieniał ” to trzeci drugi album Holaka, który ukazał się dzisiaj czyli 10 sierpnia 2018 r. Mateusz zaprosił fanów do wglądu w proces kończenia płyty, prezentując im kolejne wersje okładki, tracklisty oraz dokument z pracy w studiu, a także zapraszając wybrańców na odsłuch miksów.

Całość powstała we współpracy producenckiej z Maxem Psują. Na krążku usłyszymy gościnnie takie nazwiska jak: Włodi, Jan-rapowanie, Ralph Kaminski oraz Frosti Rege.

Z okazji premiery w sieci ukazał się teledysk do numeru „Kuzyn ziomka z podstawówki” z gościnnym udziałem Włodiego który promuje to wydawnictwo.

Album możecie zamówić tutaj:
https://asfaltshop.pl/product/11064-holak-dozylem-25-lat-i-nie-bede-nic-zmienial-cd/

A także odsłuchać w serwisach streamingowych:
http://soundline.biz/HolakDozylem25latiniebedeniczmienial/

HOLAK – muzyk gitarowego zespołu Kumka Olik oraz hip-hopowego duetu Małe Miasta. Autor tekstów dla projektu SONAR. Producent muzyczny mający na koncie współpracę z takimi raperami jak W.E.N.A. czy Ten Typ Mes. Grafik projektujący okładki dla takich artystów jak Happysad, Smolik czy Wojtek Mazolewski. Zajmuje się również projektowaniem odzieży dla wytwórni Alkopoligamia. Introwertyk. Mateusz uwielbia zaskakiwać. W Walentynki 2017 roku, bez żadnej wcześniejszej zapowiedzi, ukazał się jego długo wyczekiwany solowy album. Tytuł ,,The Introvert” nie był jednak dostępny na stojakach z płytami, tylko… na półkach z prasą muzyczną. Został on bowiem wydany w formie magazynu z CD, stanowiącymi nierozłączną całość. To z tym krążkiem zagościł na scenach takich festiwali jak Open’er, Polish Hip-Hop Festival, Up To Date czy Kraków Live. Zaledwie kilka miesięcy po wydaniu albumu ukazała się ,,Niecierpliwość” – konceptualna EP-ka z zupełnie premierowym materiałem od Holaka. Jest ona ilustrowana przez 15-minutowy teledysk, w którym życie i twórczość Mateusza przeplatają się z jego wspomnieniami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.