Letni singiel od Pięć Dwa wleciał do sieci! || „Czyste Szumienie”

0
218
views

W sieci ukazał się letni singiel od Pięć Dwa pt: „I-Siup” promujący nadchodzący album poznańskich raperów – „Czyste Szumienie”.

Jak możemy przeczytać pod singlem:
„W te upalne dni i duszne noce zapraszamy do odsłuchania tego leniwego, relaksującego i adekwatnego do pogody utworu z nadchodzącej płyty.”

Album możecie zamówić tutaj:
mymusicshop.pl

Pięć Dwa – Czyste Szumienie

Znany z eksperymentów i eklektyzmu duet powraca po 4 latach przerwy z nowym rapowym albumem. „W stylistyce polskiego hiphopu, który wychował całe pokolenia młodych ludzi, można nadal, wciąż na nowo i bez końca, odnajdywać świeżość.” – Hans. Czyste Szumienie to ciekawe spojrzenie i oryginalne pomysły, a warstwa muzyczna i tekstowa jest, jak zawsze w Pięć Dwa, treściwa i sycąca.

„Życiowa i twórcza dojrzałość, chwile powagi przełamuje poczucie humoru, bezpretensjonalność i właściwy dystans do siebie i świata.” – Deep.

Pośród zmieniających się trendów, Hans i Deep czują się doskonale idąc własną wydeptaną ścieżką, świadomie i konsekwentnie, nie uciekają od współczesnych brzmień i jednocześnie czerpią całymi garściami ze źródeł tej muzyki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.