Kolejni artyści zza Oceanu dołączają do programu Hip Hop Kemp 2018!

0
324
views

Kolejni artyści zza Oceanu dołączają do programu Hip Hop Kemp 2018!

Chociaż do rozpoczęcia tegorocznego festiwalu Hip Hop Kemp pozostał jeszcze niewiele
ponad miesiąc, organizatorzy wciąż raczą nas nowymi, naprawdę interesującymi
ogłoszeniami. Jeszcze przed weekendem do składu imprezy dołączyli kolejni artyści z
naszego kraju; krakowskie ekipy Patokalipsa / Hipocentrum, czerpiący mocno z
oldschoolowych brzmień WCK oraz obdarzona niesamowitym głosem wokalistka Rosalie.
Dziś oficjalnie program powiększył się o nowe twarze zza Oceanu w postaci składów
CunninLynguists, Souls of Mischief i Strong Arm Steady oraz solówki Denmark
Vessey, Old Man Saxon, Aaron Cohen i Infidelix!


Trio CunninLynguists to prawdziwy symbol rapowego południa z początku XXI wieku!
Niebanalne podejście do produkcji w połączeniu z lekkim flow, które jednak niosło ze sobą
głębokie przesłanie, było dla nas soundtrackiem wielu grubych rap imprez, nie możemy więc doczekać się tego, jak muzyka Kno i reszty składu ponownie wybrzmi na żywo! Ekipa wraca na Kemp po 4 latach od ostatniego, pamiętnego występu.


“This is how we chill from 93′ til”! Historia HHK nie sięga do początków istnienia legendarnej kalifornijskiej grupy Souls of Mischief, ale przekaz z ich największego hitu można śmiało tagować na festiwalowych murach! Truskulowe podejście do techniki wraz z luźnym, laidbackowym flow jest tym, co idealnie zgrywa nam się z festiwalowym słońcem nad główną sceną. Koncert reprezentantów Hiero Crew z pewnością będzie jednym z
najprzyjemniejszych momentów tegorocznego święta kultury hip-hop!


Kalifornijski underground początku XXI wieku był prawdziwą kopalnią rap diamentów, a
ekipa Strong Arm Steady błyszczała w niej pełnym blaskiem! To oni jako jedni z pierwszych na zachodzie zaczęli dzielić się z fanami swoją muzyką w formie mixtape’ów, które rozchodziły się po całym wybrzeżu w mgnieniu oka. Ich uliczne skillsy idealnie kładły się na charakterystycznych, truschoolowych bitach i zyskiwały uznanie u całej gry. Doceniali ich zarówno fani jak i inni artyści, którzy chętnie dogrywali się do kawałków SAS, z Talibem Kweli i Madlibem na czele. Tacy wyjadacze nie mogą się mylić!


Pochodzący z Detroit Denmark Vassey szybko stał się wiodącym graczem tamtejszej sceny dzięki nowoczesnemu podejściu do klasycznej strony rapu i współpracy z producentami pokroju Kaytrenady czy Earla Sweatshirta. Równie interesujący zdaje się być Old Man Saxon, którego kontrowersyjne, momentami hardcore’owe flow robi coraz więcej zamieszania na scenie Los Angeles. W podobnej stylówce odnajduje się Aaron Cohen, a ogłoszenie dopełnia młody wyznawca starej szkoły – Infidelix!


Chociaż jej debiut w Alkopoligamii jest całkiem świeżą sprawą, to Rosalie. już od lat łączy wpływy klasycznego hip-hopu z najlepszym r&b podsycanym świeżą elektroniką. Naprawdę niewiele jest na naszej scenie kobiecych wokali, które tak naturalnie wypadałyby w połączeniu z czarną muzą!
Na Waszych oczach tworzy się historia, bo choć Rosie pojawiała się na już na Kempie jako festiwalowiczka, to jej gig będzie pierwszą solówką polskiej artystki w całej historii Festiwalu z Atmosferą!


Ekipa WCK zawiązała się z potrzeby powrotu do czystej, nieskalanej komercją miłości do prawdziwych wartości kultury hip-hop, a to jest podstawa całej idei Festiwalu z Atmosferą!
Oldskulowa stylówa, autentyczna zajawka i szczere, trafne wersy są dla wielu esencją HHK i jednocześnie wizytówką WCK – nic dziwnego, że Kemp gościł już wcześniej poszczególnych członków tej załogi, zarówno na scenie jak i wśród publiczności!
Tym razem przyjaciele zjednoczą swoje siły w składzie, którego nie trzeba Wam przedstawiać, z Ryfą Ri, Kubą Knapem, Zetenwupe Ferajna i Emilem G na czele!


Jak dobrze wiadomo, za największy ogień w Krakowie nie odpowiada już Smok Wawelski, a odpalone ekipy Patokalipsa i Hipocentrum!
Połączone siły tych dwóch składów są gwarancją najbardziej szalonych występów na żywo, czas więc sprawdzić jak poradzą sobie w kempowym hangarze!  
Obie ekipy przyjadą do nas z materiałem z najnowszych wydawnictw i chociaż w tym wypadku możemy spodziewać się jedynie niespodziewanego, to pewne jest, że na scenie, jak i pod nią będzie bardzo gorąco!


Świeżo ogłoszeniu artyści pojawią się na kempowej scenie obok wcześniej ogłoszonych:
$uecideboy$, Hopsin, Chief Keef, Young M.A, GZA, Immortal Technique, Hilltop
Hoods, Evidence, Joyner Lucas, The Beatnuts czy Devin The Dude. Tradycyjnie nie
zabraknie czołówki polskiego podwórka – na Kempie wystąpią Kękę, Paluch, JWP/BC,
Grubson & Liveband, Zipera czy Bonson z Laikike1, Soulpetem i KPSN.


Zdjęcie użytkownika Hip Hop Kemp - PL.To nie koniec dobrych wieści dla tych, którzy w tym roku wybierają się do Festivalparku w
Hradec Králové. Ruszyły już rezerwacje miejsc w Kempobusach, które zawiozą festiwalowiczów na Hip Hop Kemp z ośmiu polskich miast: Bydgoszczy, Gdańska,
Katowic, Krakowa, Łodzi, Poznania, Warszawy i Wrocławia. Do sprzedaży trafiły także
bilety jednodniowe – idealna opcja dla tych, którzy nie są w stanie pojawić się na całej
imprezie. Więcej info o wszystkich rodzajach wejściówek na hhk.pl/biletyHip Hop Kemp
GDZIE: Festivalpark, Hradec Králové (Czechy)
KIEDY: 23-25 sierpnia 2018 (czwartek-sobota)
+ 22 sierpnia 2018 (oficjalny środowy warm-up)
FB: www.fb.com/HipHopKempPL
BILETY: www.joyStore.pl/HHK
EVENT: bit.ly/HHK-2018-PL

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.