Absolutna Flauta || Premiera albumu Skorupa & JazBrothers!

0
189
views

Dziś (22.06)  premierę ma nowy album Skorupa & JazBrothers pt: ” Absolutna Flauta „, a wczoraj na MaxFloRecTV pojawił się teledysk Skorupa & JazBrothers do utworu „Nie mieli farta”. Singiel z gośc. udziałem Masi to bezpośrednia zapowiedź albumu „Absolutna flauta”, który już jutro trafi do sprzedaży. To ostatnie godziny, by pod tym adresem: https://maxflosklep.pl/pl/c/PREORDER/105 zamówić go w pre-orderze.

Numer „Nie mieli farta” Skorupa & JazBrothers ukazał się w przeddzień premiery 2. wspólnej płyty gliwiczan. Na zaproszenie udziału w nagraniach utworu pozytywnie odpowiedziała Masia. Wokalistka już kilkukrotnie współpracowała ze Skorupem przy okazji jego poprzednich krążków. Dźwięki gitarowe do numeru dodał natomiast Mateusz Szczypka. Dzisiejszej nowości towarzyszy wideoklip, za realizację którego odpowiedzialny jest Krzysztof Kruk. To już 5. wideoodsłona albumu „ Absolutna flauta ”. Wcześniej ukazały się teledyski do: „Wolnego ziomka”, „Akustyka”, „Piastów grodu” i „Słów”.

2. po „Ludziach chmur” wspólny krążek Skorupa & JazBrothers zawiera 12 premierowych utworów. Wśród gości oprócz Masi usłyszymy: Kubę Knapa, Bas Tajpana, Gano, Biaka, Karo Glazer, Dominikę Majewską oraz liczne grono zaprzyjaźnionych instrumentalistów. Za gramofonami stanęli: DJ Hopbeat, DJ HWR i DJ Eprom. O nienaganne brzmienie płyty zadbał DJ Eprom.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.