Front || Nowy teledysk od Grubsona!

Front || Nowy teledysk od Grubsona!

W sieci ukazał się nowy teledysk od Grubsona pt: ” Front ” który promuje wydany 29 września 2017 roku album „Gatunek L”. W numerze gościnnie udzielił się Jarecki.

Album wciąż możecie zamówić tutaj:
https://maxflosklep.pl/pl/p/GrubSon-Gatunek-L/855

Gatunek L” to czwarty album studyjny GrubSona. Artysta, który wielokrotnie udowadniał, że potrafi łączyć różne gatunki muzyczne, tym razem przedstawia swoją najbardziej przemyślaną i spójną płytę, która stanowi jego największe muzyczne przedsięwzięcie w całej dotychczasowej karierze.

Gościnnie na płycie pojawia się jego przyjaciel Jarecki oraz niezaprzeczalni międzynarodowi gracze – Szwed Promoe z Looptroop Rockers oraz Nowojorczyk Chip-Fu z grupy Fu-Schnickens. Dodatkowo do płyty, poza wsparciem koncertującego z GrubSonem live bandu SANEPID, dograła się orkiestra „eM Band„.

Gatunek L” to podsumowanie całej dotychczasowej muzycznej kariery i życia GrubSona, mieszanka jego ulubionych stylów i gatunków, mocnych tekstów – pisanych w oparciu o sumę doświadczeń w trasie i poza nią, a także – co najważniejsze – pierwszy album nagrany i stworzony całkowicie niezależnie. Za produkcję albumu odpowiedzialni są DJ BRKSoDrumaticOER oraz GrubSon, a za za mix i mastering Dj Eprom.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.