NOCNA ZMjANA || Jan-rapowanie & NOCNY || Premiera

NOCNA ZMjANA || Jan-rapowanie & NOCNY || Premiera

Debiutuje się tylko raz. Jan-rapowanie i NOCNY debiutują wspólnie, a owoc ich rocznej pracy – „NOCNA ZMjANA” niesie z sobą wszystko czego od debiutu można oczekiwać.

Dziesięć kawałków znajdujących się na trackliście płyty to przekrój nastrojów i inspiracji, które spinają silne osobowości twórców. Janek, mimo młodego wieku uczestniczył w największych imprezach branżowych w kraju u boku gwiazd pierwszej ligi. Grał już niemal każdym zakątku kraju, a doskonały kontakt z fanami zbudował oddolny hype i wyjątkowo oddany fanbase. NOCNY, który pod tym nickiem zaczął funkcjonować dopiero w 2015 roku oprócz współpracy z NNJL ma również na koncie imprezy grane w kultowych klubach w całym kraju, co pozwala mu wyjść spojrzeniem poza hip-hopowy beton. Przelot od beztroskiego „Damy radę” po dotkliwie osobisty i gorzki „Stare czasy (UFF)” łączy naturalny i niewymuszony styl rapowania Janka i świeże podejście oraz otwarta głowa NOCNego. Elektroniczne inspiracje spotykają się z przywiązaniem do podwórkowego kanonu i języka, a kategorie takie jak „trueschool” i „newschool” nie nadają się do tego, żeby określić z jaką muzyką mamy do czynienia.

Album zamówicie tutaj:
https://tinyurl.com/yccs5jnw

„NOCNA ZMjANA” to postawienie na jakość, a nie ilość. Krótki materiał wypełniony zmianami tempa i nastroju prezentuje bardzo wysokie „repeat value”, a po zamykającym materiał kawałku tytułowym przycisk play wciska się sam. Największa w tym zasługa charakteru materiału, który jest zaskakujący, naturalny i co najważniejsze – własny, odmienny od reszty rapowych premier ostatnich lat.

Tracklista:

  1. TAŃCZĘ
  2. GŁOS
  3. MOTYL
  4. STARE CZASY (UFF)
  5. SPACER feat. Gedz
  6. MIAŁO SIĘ NIE UDAĆ
  7. DAMY RADĘ feat. Smolasty
  8. W SZOKU feat. Białas
  9. NIECH TO USŁYSZĄ feat. Szpaku
  10. NOCNA ZMJANA

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.