Frosti Rege drugim Młodym Wilkiem Popkillera 6!

0
280
views

Frosti Rege drugim Młodym Wilkiem Popkillera 6!

Popkiller ujawnił dziś drugiego młodego rapera który zasila szeregi tegorocznych Młodych Wilków, jest nim Frosti Rege!

Jak możemy przeczytać na stronie Popkillera:

Frosti Rege (’96) – dawniej występujący jako Frostmen reprezentant ekipy Spółka ZOO i most między starą a nową szkołą warszawskiego rapu. Charakterny uliczny styl, opakowany w wyjątkowo barwną formę, nie bojącą się eksperymentów.

Wychowany na miejskich opowieściach z 022 Frosti sam zdaje raport z tego, co dzieje się w Warszawie, oddalonej od eksponowanych turystycznie miejsc. Sporo tu staroszkolnych zasad, mocnego kręgosłupa i życiowej obrotności, obudowanych dodatkowo w soczyście newschoolową formę, gęsto zabarwianą autotunem. Charyzma, przelot muzycznych inspiracji i dryg do obserwacji codziennej rzeczywistości połączone z wyraźnym warszawskim rapowym korzeniem sprawiają, że Frosti Rege wydawał się naturalnym kandydatem do przejęcia pałeczki w szeregach Prosto, zostając równocześnie najmłodszym reprezentantem labelu w historii. „Od Guziora trudno o lepszą, absolutnie zgodną z trendami płytę w młodym polskim rapie” – napisał o jego debiucie Marcin Flint i nie była to jedyna jednoznacznie pozytywna recenzja.

Sram na Świat || Nowy teledysk od Frosti Rege!

„Frosti jest ‚uzależniony’ od nagrywania, każdego dnia powstaje nowy numer, a to wszystko dzięki studiu, które zbudował we własnym mieszkaniu. Taka systematyczna praca sprawiła, że pomimo młodego wieku na swoim koncie ma już jedenaście(!) nielegali, które nagrywa od szesnastego roku życia.” – czytamy w biografii na stronie Prosto. I to kolejny powód, dlaczego kariera Frostiego może iść tylko do góry. Oto Młody Wilk numer 2!

Na kanale Popkillera ukazał się też wywiad z Drugim Młodym Wilkiem 2018 roku, rozmawiał Mateusz Natali:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.