Equipment || Onar, Pezet i Bilon we wspólnym numerze!

Equipment || Onar, Pezet i Bilon we wspólnym numerze!

” Equipment ” to nowy teledysk od Onara promujący nadchodzący album warszawskiego rapera pt: „Czyste buty, brudne serce”. 

Celebrując tydzień, w którym premierę ma najnowsza płyta Onara pod tytułem „Czyste buty, brudne serce”, artysta udostępnia nowy klip. Został on nakręcony do utworu ” Equipment „, w którym usłyszymy legendy warszawskiej sceny: Pezeta z Płomienia 81 i Bilona z Hemp Gru. Muzyka do numeru „Equipment” wyprodukował Choina.

Premiera krążka już w najbliższy piątek – 25 maja. Jest to ostatnia szansa, żeby zamówić płytę z podpisem i 3 bonusowymi utworami. Album zamówicie tutaj:
https://mymusicshop.pl/?settingpanel=1&jpb_homepage=19

Najnowsza płyta Onara, znanego z zespołu Płomień 81 oraz jego solowych produkcji, zatytułowana jest „Czyste buty, brudne serce”.

Płyta zawiera 12 utworów, którymi raper stara się łączyć stare z nowym, ale bez silenia się na ślepą pogoń za modą. Właśnie dlatego na najnowszej płycie Onara usłyszymy członków legendarnych ekip: Pezeta (Płomień 81) i Bilona (Hemp Gru) oraz reprezentantów młodego pokolenia: Reto i Sztossa.

Jeśli jesteście z Onarem od lat to ta płyta z pewnością stanie na półce obok Waszych ulubionych: „Pod prąd” czy „Przemytnika emocji”.

CBBS Czyste Buty Brudne SerceLista utworów:
1. Laury i ciernie (feat. Reto)
2. Czyste buty, brudne serce
3. Presto
4. Ghetto Kids (feat. Sztoss)
5. Dziewięćsiódemki
6. No limit
7. Equipment (feat. Pezet, Bilon)
8. Monety i żyletki
9. Stary
10. Płomień (feat. Jarecki)
11. W kółko (feat. Diox)
12. Gorzko gorzko
BONUS:
13. Siedzę – jadę
14. 32dziesięć (feat. Żyto)
15. Equipment 2 (feat. Kobik, Wena)

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.