Drugie ogłoszenie artystów || Polish Hip-Hop Festival 2018

Drugie ogłoszenie artystów || Polish Hip-Hop Festival 2018

Kolejni artyści Polish Hip-Hop Festival 2018 || Drugie ogłoszenie!

Wszystko dookoła kwitnie i jest coraz cieplej. Oznacza to, że przyszła do nas wiosna! Wraz z nią nadchodzą nowe informacje o Polish Hip-Hop Festival. Czas ogłosić nowe nazwiska. Czy jesteście gotowi na dobre wieści?

W poprzednim rzucie ogłoszono pierwszych wykonawców, którzy wystąpią na tegorocznym Polish-Hip Hop Festival, który odbędzie się w dniach od 2 do 4 sierpnia w Płocku. Byli to AllttA, Paluch i Szpaku, KęKę i Hase, Sarius oraz Ńemy. Dzisiaj płocki festiwal ma zaszczyt zaprezentować kolejnych wykonawców!


Drugie ogłoszenie artystów || Polish Hip-Hop Festival 2018

Czy będąc kilkanaście lat na scenie ciągle można zaskakiwać swoją formą? Tak! Wystarczy przesłuchać „RAPERSAMPLER” i dać się ponieść własnej wizji rapu! Ten Typ Mes na najnowszym albumie jest prawdziwym człowiekiem orkiestrą – rapuje, produkuje, śpiewa. Ze znakomitym efektem – fani i krytycy płytę okrzyknęli jego najlepszym dokonaniem od lat! Smaczku dodaje fakt, że wraz z nim na scenie wystąpi live band oraz… Emil Blef! Czy w związku z tym możemy spodziewać się czegoś nowego od tego duetu, tak, jak miało to miejsce w utworze „Jeszcze”, czy posłuchamy klasycznych numerów Flexxip? Sami jesteśmy ciekawi.


Drugie ogłoszenie artystów || Polish Hip-Hop Festival 2018

Nie ma artystów, którzy źle by się czuli na płockiej scenie. Każdy daje prawdziwy popis, a prym wiodą regularni dostawcy dobrych dźwięków – Dwa Sławy! Radek i Astek niedawno wydali nowy, świetnie przyjęty album – „Coś przerywa”. Czy nowe utwory w połączeniu z doskonale znanymi hitami, ponownie rozgrzeją publiczność? Klasyczna formuła w połączeniu ze świeżym brzmieniem, zapowiadają pasjonujący koncert. Nie mamy wątpliwości, że tak będzie i już nie możemy doczekać się wykonania na żywo „Zdejm czapkę” i „Butów do wódy”!


Drugie ogłoszenie artystów || Polish Hip-Hop Festival 2018

Od kilku miesięcy są na ustach wszystkich w naszym kraju. W związku z tym, Białasa i Bedoesa nie mogło zabraknąć na Polish Hip-Hop Festival Płock 2018! Wspólny koncert „Ojciec i syn” będzie jednym z najbardziej energetycznych i żywiołowych podczas tegorocznej edycji. Co zaprezentują reprezentanci SB Maffiji? Oprócz kilku solowych numerów, pojawią się też te wspólnie nagrane. Czy będzie coś więcej? To na razie owiane jest tajemnicą, więc nie pozostaje nic innego, jak cierpliwie czekać.


Drugie ogłoszenie artystów || Polish Hip-Hop Festival 2018

Latami można regularnie dostarczać nowe albumy, ale niewielu jest artystów, którzy zawsze robią to dobrze. Często jest też tak, że przez to raperzy boją się zmian. Takie zjawisko nie występuje u Bonsona. Jego ostatnia płyta – „Bonson postanawia umrzeć” – to totalny powiew świeżości w jego dyskografii. Album nie byłby tak wyjątkowy, gdyby nie produkcja KPSN-a, który wystąpi z nim na jednej scenie! Ich wspólnemu występowi wyjątkowości doda Matek, a także żywe instrumenty, które wniosą jeszcze więcej różnorodności!


Drugie ogłoszenie artystów || Polish Hip-Hop Festival 2018

Każdy festiwal to dobra okazja dla tych, którzy wydali nową płytę lub szykują się do jej premiery. Jesteśmy przekonani, że Gruby Mielzky dostarczy materiał na miarę swojego talentu. Czy będzie co najmniej tak dobry, jak „Miejski patrol”? Wierzymy, że tak! Takiego rapu, pełnego zajawki i miłości do całej kultury jest coraz mniej. Dzięki temu, wiemy, że swoim klasycznym spojrzeniem na rap, porwie fanów z całej Polski!Przypominamy o trwającej przedsprzedaży biletów. Pierwsza pula dostępna jest w cenie 90 zł. Dwudniowe karnety na całą imprezę możecie nabyć w tym miejscu https://www.biletomat.pl/festiwale/polish-hip-hop-festival-plock-2018-6365/. Warto się pospieszyć, ponieważ pierwsza pula karnetów będzie dostępna do dnia 20 kwietnia lub do wyczerpania pierwszej puli karnetów.

Kolejna odsłona lineupu już wkrótce. Elooo.

Źródło: http://plhhfestival.pl/?p=14057

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.