Pierwsi artyści już ogłoszeni! Polish Hip-Hop Festival 2018!

Pierwsi artyści już ogłoszeni! Polish Hip-Hop Festival 2018!

Pierwsi artyści i przedsprzedaż karnetów!
Polish Hip-Hop Festival Płock 2018

Pogoda za oknem nie rozpieszcza, więc Polish Hip-Hop Festival przychodzi z gorącymi wiadomościami, które z pewnością pozwolą przetrwać nawet największe mrozy. Znamy już termin festiwalu, a wraz z pierwszym ogłoszeniem artystów uruchomiona została przedsprzedaż biletów!

Szósta edycja festiwalu odbędzie się w dniach od 2 do 4 sierpnia. Miejsce pozostaje bez zmian – ponownie widzimy się na pięknej płockiej plaży, gdzie będą czekały na Was trzy sceny, mnóstwo foodtrucków, strefa merchandise i wiele dodatkowych atrakcji, o których dowiecie się już wkrótce.

Dzisiaj rusza także długo oczekiwana przedsprzedaż biletów. Pierwsza pula dostępna jest w cenie 90 zł. Karnety na cały festiwal możecie nabyć pod tym adresem: https://www.biletomat.pl/festiwale/polish-hip-hop-festival-plock-2018-6365/
Warto się pośpieszyć, ponieważ pierwsza pula karnetów będzie dostępna do dnia 20 kwietnia lub do wyczerpania puli karnetów.


Najważniejsi są jednak pierwsi artyści, których z dumą chcemy Wam przedstawić! Po dwóch latach wracają zagraniczne gwiazdy. W tym roku postawiliśmy na duet AllttA! Amerykański raper Mr. J. Medeiros i 20syl, francuski producent związany z legendarnym składem Hocus Pocus, z pewnością rozgrzeją publiczność na płockiej plaży swoim energetycznym występem! Panowie zagrają numery ze świetnie przyjętego albumu z 2017 roku – „The Upper Hand” – a także zaprezentują swoje nowe produkcje. My nie możemy się już doczekać!


Polish Hip-Hop Festival zawsze słynął z występów największych polskich gwiazd. Nie inaczej jest w tym roku! Paluch po raz kolejny odwiedzi nadwiślańską plażę, tym razem w towarzystwie innego reprezentanta BOR Records. Szpaku z pewnością będzie doskonałym uzupełnieniem poznańskiego rapera, z którym nagrał m.in. bardzo dobrze przyjęty utwór „Kontrola Jakości”, który znalazł się na pokrytej platyną „Złotej Owcy”. Uliczny rap najwyższej jakości a do tego spotkanie mistrza i ucznia na jednej scenie! Takie rzeczy tylko na PLHHF!


Mało? KęKę kilkukrotnie występował na legendarnej płockiej scenie i jego występy zawsze były jednymi z najlepszych. Podobnie jak w przypadku Palucha, reprezentant Radomia wystąpi w duecie. Reprezentujący to samo miasto Hase swój wielki potencjał pokazał na nagranym wspólnie z KęKę, „Basement Disco”. Czego można się spodziewać po ich występie? Zapewniamy, że nie tylko promocji nadchodzącego wielkimi krokami „To tu”.


Sarius jest jedną z najpewniejszych marek w polskim rapie. Zmiana stylistyki nie przeszkodziła raperowi z Częstochowy w nagrywaniu świetnych płyt i w zeszłym roku dostaliśmy kolejny dowód potwierdzający wysoką formę. Znakomity „Antihype” wydaje się być idealnym koncertowym materiałem, dlatego miło będzie nam go ugościć na scenie.


To jeszcze nie wszystko! Nie zapomnieliśmy o fanach mocnych alternatywnych brzmień. Ńemy, raper i producent aktywny na scenie od 2006 roku, uczestnik „Młodych Wilków” Popkillera. Swoim występem przeniesie uczestników festiwalu w zupełnie nowy wymiar. Jesteście ciekawi, jak na żywo zabrzmią numery z „Ń” i „Skitu”? Nic prostszego! Wpadajcie na Polish Hip-Hop Festival!Kolejna odsłona tegorocznego line-up już wkrótce. 

Pierwsi artyści i przedsprzedaż karnetów!
Polish Hip-Hop Festival Płock 2018

Bilety:

https://www.biletomat.pl/festiwale/polish-hip-hop-festival-plock-2018-6365/

Źródło: http://plhhfestival.pl/?p=14001

 

One thought on “Pierwsi artyści już ogłoszeni! Polish Hip-Hop Festival 2018!

  1. Reply
    Drugie ogłoszenie artystów | Polish Hip-Hop Festival 2018 | NiuMic.pl
    26 marca 2018 at 21:19

    […] W poprzednim rzucie ogłoszono pierwszych wykonawców, którzy wystąpią na tegorocznym Polish-Hip Hop Festival, który odbędzie się w dniach od 2 do 4 sierpnia w Płocku. Byli to AllttA, Paluch i Szpaku, KęKę i Hase, Sarius oraz Ńemy. Dzisiaj płocki festiwal ma zaszczyt zaprezentować kolejnych wykonawców! […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.