Cały Ten Jazz || Proceente i Metro z nowym teledyskiem!

Cały Ten Jazz || Proceente i Metro z nowym teledyskiem!

” Cały ten jazz ” to jeden z najbardziej klimatycznych utworów na „Kolei Podziemnej”. Słodko-gorzki utwór spełnia funkcję wytrycha, dzięki któremu słuchacz przechodzi ze strony jasnej na stronę ciemną albumu. Zrealizowany w Irlandii teledysk powstał we współpracy z Dobrekino Studio.

Preorder albumu „Kolej Podziemna” zamówicie tutaj:

https://goo.gl/GofnxB

„Pozdrowienia dla prawdziwych Ananasów w Irlandii! Specjalne podziękowania dla Zuzy Szok oraz Jolanty i Jacka Jackowskich za bezcenną pomoc w realizacji zdjęć.”

Proceente to hip-hopowa osobowość i jeden z najbardziej charakterystycznych polskich MC’s. Reprezentant warszawskiego Mokotowa, będąc w najlepszym momencie swojej twórczości, do współpracy przy nowej płycie zaprosił legendarnego Metro. Efektem połączenia dwóch niepodrabialnych styli jest album „Kolej Podziemna”. Gościnnie na płycie udziela się 10 wykonawców oraz dzieci Metrowskiego – Hania i Jaś. Warstwę wokalną albumu w lwiej części zrealizował Dzi3ciak w Honolulu Studio, za master odpowiada Marcin Cichy, a szatą graficzną wydawnictwa zajęła się Zuza Szok.
Album Proceente/Metro „Kolej Podziemna” ukaże się 10 marca nakładem wytwórni Aloha Entertainment we współpracy z Queen Size Records.

Tracklista:

STRONA JASNA
1. Kolej podziemna
2. Hip-hop zwycięża ft. ??
3. Lavo legend ft. ??
4. Apanaże 
5. Żona 
6. Cały ten jazz

STRONA CIEMNA
7. Homo sapiens 
8. Gołąb ft. ??
9. Takie czasy 
10. Nie po to ft. Parzel, Miły ATZ
11. Przez Dekadę ft. ????
12. Odpulam 
13. Hawajski Patol

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.