Pokahontaz i Kaliber 44 w klipie do „404”!

0
79
views
Teledysk_do_numeru Pokahontaz i Kaliber 44 "404"_dostepny_juz_jest_na_MaxFloRecTV._Fot._Kadr_z_klipu

Pokahontaz i Kaliber 44 w klipie do „404”! 
Wideo już na MaxFloRecTV!

Kiedy dziś, 8.02, na zegarach wybiła 16:04 (4:04), na MaxFloRecTV pojawił się klip do utworu „404”. Singiel promujący album „REset” Pokahontaz to nie lada gratka dla fanów śląskiego rapu. Rahim i Fokus zaprosili do nagrania numeru grupę Kaliber 44. To kooperacja wyczekiwana na scenie hip-hopowej od niemalże dwóch dekad.

– Wiedzieliśmy, że ta współpraca kiedyś nastąpi. Nie udało się nam to przy okazji „Reversalu”, choć początkowo były takie plany. Wspólnie stwierdziliśmy jednak, że musi to wyniknąć naturalnie. I właśnie tak było teraz, gdy spotkaliśmy się z chłopakami z Kalibra w katowickim MaxFloStudiu, by nagrać „404” – wspomina Rahim.

Realizacją teledysku do ostatniej, 13 pozycji z tracklisty „REsetu” zajęła się grupa filmowa
Przedmarańcza. Aleksander „Kopruch” Kozłowski, reżyser klipu do „404”, stworzył wideo z efektami znanymi z filmów science fiction. Dotychczas prawdopodobnie jeszcze nikomu nie udało się przedstawić Katowic w taki sposób. Jak Wam się wydaje?

„REset” to 4. z kolei album Pokahontaz, ale 1., na którym artyści wracają do oldschoolowych bitów. Krążek wyprodukował wrocławski duet White House, czyli Magiera i Laska. Ten pierwszy odpowiada również za miks płyty. Masterem zajął się natomiast DJ Eprom. Oprócz „404” utworami promującymi „REset” są: „Nowy rozdział”, „Kalendarze”, „Stawiam dziś”, „Krzyżówka”, „Z buta w drzwi” oraz „Czarne lustra”. Premiera wydawnictwa odbyła się 1.12.2017 r.

Album dostępy jest na https://maxflosklep.pl/pl/p/Pokahontaz-REset-PREMIERA/862 , w sklepach sieci Empik w całej Polsce oraz w serwisach streamingowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.