Kogo bym zobaczył na Hip Hop Kempie 2018?

Kogo bym zobaczył na Hip Hop Kempie 2018?

Hip Hop Kemp uruchomił sondę polskich artystów, których chcielibyśmy zobaczyć na tegorocznej edycji Festiwalu z Atmosferą. Pomyślałem kogo bym zobaczył na Hip Hop Kempie, wypełniłem ankietę, i uznałem że podzielę się tym z wami. 

W swoim wyborze kierowałem się tym, kogo na Kempie jeszcze nie było (choć nie w każdym przypadku), na czyim koncercie jeszcze nie byłem, a także kto ostatnio wydał naprawdę dobry materiał.

Nie przedłużając opisów.. Kogo bym zobaczył na Hip Hop Kempie?


Bonson 

„Postanawia Umrzeć” już w styczniu został ogłoszony przez internet płytą roku. Sam Bonson, jako artysta na Kempie był ostatnio jakoś w 2012 roku. Myślę że po 6 latach warto pomyśleć nad jego koncertem w Hradec Kralove. A gdyby jeszcze przyjechali z nim Laikike1 i Soulpete to mielibyśmy Almost Famous w pełnym składzie na kempie po raz pierwszy.


Ad.M.a

Co roku dostajemy jakąś raperkę na Festiwalu z Atmosferą, czy to z Holandii, czy a Wielkiej Brytanii czy z USA. A może by tak dać szansę polskiej raperce i zaprosić Ad.M.ę. ? W tym roku wydaje nowy album – „Dobrze Dobrze LP”, skill ma, warsztat ma, dobry repertuar ma, a do tego jeszcze nie byłem na jej koncercie. Myślę że to dobry, kobiecy akcent z polski który śmiało może wystąpić na którejś ze scen Festiwalu z Atmosferą.


Jetlagz

Kosi i Łajzol czyli Jetlagz to ktoś kogo bym zobaczył na Hip Hop Kempie. Album „WSK8OFMND” to projekt który rozgrzeje i rozbuja publikę na kempie. No, i jako Jetlagz Kosi i Łajzol na kempie jeszcze nie byli więc uznałem że jest to naprawdę dobra opcja na tegoroczną edycję.


Reno

Pierwszy od lat projekt od Reno, to świetna okazja do tego by zaprosić go na Hip Hop Kemp. Na przykład w ramach trasy „Ostatni Taki Tour” jako dodatkowy koncert


TE-TRIS

W 2017 roku, Te-Tris wystąpił podczas urodzinowego koncertu wytwórni Aloha Entertainment, w tym roku, po bardzo dobrym „Specialite EP” mógłby wystąpić w ramach trasy Specialite Tour.


Taco Hemingway

Jeśli ktoś wyprzedaje Torwar, to myślę że na Hip Hop Kempie też powinien się znaleźć. Szczególnie że jeszcze go tam nie było. I choć zeszłoroczny „Szprycer” zbierał różne opinie zarówno te słabe jak i te dobre, to koncertowo Taco wychodzi bardzo dobrze.


Ńemy

Totalnie świeży styl Ńemego zasługuje na to by się pokazać na Hip Hop Kempie, a zeszłoroczny album „Skit” to moim zdaniem jedna z najciekawszych płyt 2017 roku. Do tego uważam że taki rapowy talent, zasługuje na większy rozgłos.


Hipocentrum

Na Kempie ich chyba jeszcze nie było.. przynajmniej nie w formie artystów występujących.  Album „SNAP” który ukazał się w grudniu 2017 roku, nie odchodzi od melanżowo – życiowej stylistyki grupy, a do tego idealnie wpasowuje się w melanżową stylistykę Festiwalu z Atmosferą. Warto też wspomnieć że w marcu tego roku wychodzi solowy projekt Oxona, jednego z członków Hipocentrum więc mielibyśmy dwa premierowe koncerty w jednym.


Sarius

W 2017 roku, Sarius wystąpił na wspólnym koncercie z W.E.N.Ą., w tym roku widziałbym go na własnym kempowym koncercie. „Antihype” to najlepsza płyta poprzedniego roku, a na koncertach jest po prostu ogień.


Gruby Mielzky

Wiem. Był w tamtym roku razem z Małpą. Ale miałem pecha i nie udało mi się wejść do hangaru. I w sumie zawsze mam pecha do koncertów Mielzkiego. Dlatego trafił do tego zestawienia. Trafił też dlatego że to naprawdę świetny raper i wiem że przyciągnie tłumy na swój koncert. I wydaje w tym roku nowy album, więc zawsze jest szansa że wyda go przed Kempem, a wtedy będziemy mieli premierowy koncert.Głosować w sondzie, możecie tutaj i przy okazji zgarnąć bilet:

Sonda Polskich Artystów || Hip Hop Kemp 2018

A bilety możecie kupić tutaj:

BILETY

One thought on “Kogo bym zobaczył na Hip Hop Kempie 2018?

  1. Reply
    Moje Typy na Hip Hop Kemp 2019! Polska | NiuMic.pl
    6 lutego 2019 at 11:54

    […] tegorocznej, osiemnastej edycji festiwalu Hip Hop Kemp. Postanowiłem więc, że w tym roku, podobnie jak w ubiegłym, również stworzę listę artystów, których koncerty chętnie zobaczę na tegorocznej […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.