Wszyscy artyści już znani! || SnowFest 2018

0
132
views

Wszyscy artyści już znani! || SnowFest 2018

9-10 lutego 2018 / SnowFest 2018 – Szczyrk, Amfiteatr i skocznia Skalite

Pięć scen, 30 artystów, widowiskowy konkurs snowboardowy i narciarski, a także zlot
foodtrucków – tak w kilku słowach można opisać to, co czeka nas na tegorocznym SnowFest Festival.
Piąta edycja po raz kolejny odbędzie się w Szczyrku, który przez ostatnie lata zapracował sobie na miano polskiej stolicy freeride’u. Sprzyjające jeżdżeniu w puchu ukształtowanie terenu i liczne udogodnienia – wspólny skipass na cały region, 10-osobowa gondola, trzy wyciągi krzesełkowe i kilka orczyków – sprawiają, że do Szczyrku corocznie zjeżdżają bandy fanów świeżego śniegu z całej Polski.
Jednak wstawienie selfie z hasztagiem #nevermissapowderday to jedno, a SnowFest i zabawa po odpięciu nart lub deski to drugie. Dlatego podczas tegorocznego festiwalowego weekendu 9 i 10 lutego będzie można zobaczyć m.in. występ czołowych przedstawicieli światowej sceny drum’n’bassowej – Sub Focusa z Wielkiej Brytanii, który wystąpi razem z MC ID oraz austriacki duet Camo & Krooked w wersji live. Fanom grime’u na pewno nie trzeba przedstawiać Wileya, a o Digitalism słyszał chyba każdy, kto choć trochę interesuje się muzyką elektroniczną. W line-upie dzielnie pręży się także żywa legenda brytyjskiej elektroniki DJ Zinc i Toddla T znany z multigatunkowych setów, a towarzyszyć mu będzie jeden z lepszych MC – DRS. Do Szczyrku wpadnie też, zgodnie z tradycją, zespół Łąki Łan (już po raz trzeci!), łódzki rapowy duet Dwa Sławy, a także Otsochodzi i Holak.

Line-up już w tym momencie jest imponujący, ale nie ma chyba na świecie festiwalowicza, który narzekałby na nadmiar wrażeń. Dlatego do artystów, którzy wystąpią na festiwalu dołączają kolejni polscy twórcy. W Szczyrku pojawi się wszechstronny P.A.F.F., który zyskał uznanie m.in. w oczach Diplo, Major Lazer czy deadmau5a, Last Robots – autorzy niezliczonych remiksów m.in. dla zespołów Kamp!, Fox czy D4D, Ros – założyciel labelu Addiction Records, aktywny na scenie od ponad 20 lat i Negativ – dwóch polskich producentów, którzy regularnie wydają swoje produkcje w zagranicznych wytwórniach.

Na terenie tegorocznego SnowFestu powstanie też NESCAFÉ Music Igloo. W piątek i sobotę DJe zadbają o 3 podstawowe filary dobrej zabawy – muzykę, energię i dobre towarzystwo. W piątek zagra Rawski, Phunk’ill i K.Andy, z kolei w sobotę Eskimosi zgromadzeni w igloo będą mogli posłuchać Harpera, Waxvaxa oraz Rasta Sepomatika. O odpowiednią oprawę muzyczną dla zimowych pląsów zadbają też DJe związani z projektem Łowcy – Spisek Jednego, DNTRT, Deyna, Mikos oraz I Say Mikey.

Żeby nie było za łatwo, po raz pierwszy w krótkiej historii festiwalu SnowFest ukryjemy jedną ze scen. Do BeamUp Stage będzie można trafić tylko za sprawą sprytu i spostrzegawczości, ewentualnie dzięki znajomym, którym uda się znaleźć scenę i którzy zechcą zdradzić nam jej lokalizację. Poszukiwania na pewno się opłacą, bo na sekretnej scenie zagrają Flirtini – Jedynak z World Wide Warsaw i Ment XXL z Rasmentalismu, projekt Rakieta – Kędzior, iRobot, Bert, Lex i Kovvalsky, BrainWash – na co dzień związany z trójmiejską sceną klubową i DJ Pro – weteran polskiej sceny klubowej i autor remiksów m.in. dla Sistars, Natalii Kukulskiej i Reni Jusis.

https://snowfest.pl/pl/


Aktualizacja || TIMETABLE

#timetable Co, gdzie i kiedy podczas SnowFest Festival 2018 ilustruje niniejszy timetable. A w programie:👉 PIĄTEK 9.02…

Opublikowany przez SnowFest Festival na 29 stycznia 2018


Bilety:
www.snowfest.pl/pl/bilety

I pula – wyprzedana!
II pula – 140 zł Regular Tickets (karnet dwudniowy) – od 2 listopada do 31 stycznia lub do
wyczerpania zapasów.
III pula – 180 zł Last Call Tickets (karnet dwudniowy) – od 1 lutego do 9 lutego lub do
wyczerpania zapasów.
Bilety na wydarzenie dostępne są także w salonach Empik, Media Markt, Saturn na terenie całego kraju.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.