OER ft Bisz – „Bagno” || „Definicja Brzmienia” || Start Preorderu!

OER ft Bisz – „Bagno” || „Definicja Brzmienia” || Start Preorderu!

OER ft Bisz – Bagno, trzeci singiel promujący Definicję Brzmienia (wideo), Start preorderu.

Tym razem gościnną zwrotkę napisał Bisz, numer ten jest swojego rodzaju kontynuacją utworu Pchamy Ten Syf z 2010 roku. Cała „Definicja Brzmienia” to swoiste  podsumowaniem prawie dziesięciu lat pracy twórczej Rafała.

Najlepszą recenzją i wprowadzeniem w klimat płyty niech będą między innymi bardzo ciekawi zaproszeni goście. Na krążku pojawiają się starzy wyjadacze tacy jak Bisz, Grubson, Łona, Wyga czy Ero JWP/BC jak i twarze z młodszego pokolenia Kuba Knap, Bokun, Flojd, Somp czy duet Dwa1nadobę. Wokalnie na płycie udzielają się także Kay z B.O.K oraz Mery Spolsky. Sama lista gości wskazuje na sporą różnorodność muzyczną i stylistyczną tego wydawnictwa, a niektóre premierowe duety mogą naprawdę zaskoczyć.

Premiera płyty została zaplanowana na 15 grudnia, wzbogacane, dwupłytowe wydanie albumu można już zamawiać w przedsprzedaży na https://www.pchamytensyf.pl/

OER ft Bisz – „Bagno” na YouTube:

OER – Definicja Brzmienia

1. Brdagga
2. Bisz – Bagno
3. Flojd x Dj Paulo – Sny z podziemia
4. Kuba Knap x Głośny – Pot spod spodu
5. Bokun – ZOO
6. Wyga – Bipolar
7. Green x Dj Cider – Bromden
8. Galeria x McAdams x Kay – Skazani na shawshank
9. Indrustyle
10. Dwa1nadobę – Abstrach
11. Łona x Dj Ike – Drobiazg
12. Ero x Somp x Dj Paulo – FATCAP
13. Grubson – Rudeboy Stance
14. Bisz x Łona x Mery Spolsky – Przyjemny lęk


OER (Rafał Skiba) Wielopłaszczyznowy producent muzyczny. Ukończył studia inżynierskie na Uniwersytecie Wolverhampton (UK) na kierunku „Inżynieria Dźwięku”. Jest inicjatorem, współzałożycielem i producentem muzycznym Bydgoskiej formacji “B.O.K”, z którą czynnie działa, wydaje płyty oraz koncertuje w całej Polsce a także za granicą. Laureat Złotej Płyty za udział w produkcji albumu Bisz „Wilk Chodnikowy”.

Na co dzień, zawodowo prowadzi studio muzyczne „21 Music Studio” przy Akademickiej Przestrzeni Kulturalnej w Bydgoszczy, w którym świadczy usługi w zakresie realizacji nagrań, miksowania oraz masteringu utworów muzycznych.

Jako beat-maker oraz MC brał udział w wielu projektach i współpracował z wieloma artystami z kraju i zagranicy, między innymi: Grubson, Łona, Bisz, O.S.T.R, Tetris, Eldo, Pelson, Pyskaty, Hades, W.E.N.A., 2cztery7, Afu-Ra, Reks, Fya Bryte, Lion D i wielu innych.


Sprawdź wszystkie single promujące „Definicję Brzmienia” :