Pizza Sport || Nowy klip promujący „Molzę”!

” Pizza Sport ” czyli utwór nagrany na składankę Molza w końcu doczekał się teledysku!

Każdy wysublimowany gracz zjadania pizzy wie, że aby uzyskać jej idealny smak potrzebny jest czas i idealnie dobrane składniki. Te założenia analogicznie wdrożyliśmy w produkcję naszego klipu, dzięki czemu uzyskaliśmy pizzowy graal, który doprawiony jest nie tylko podwójną ilością parmezanu i mozzarelli… Sprawdźcie sami!

Album „Molza” zamówicie tutaj: https://goo.gl/sw58Rf

Teledysk jest przedsmakiem naszego nowego dropu ubrań Pizza Sport. Więcej info: https://goo.gl/zQ4zFE

W rolach głównych: Monika Borzym, Holak, Brat Jordah, RAU, Dj Black Belt Greg
W pozostałych rolach: Ajsen (Mateusz Urynowicz), Tomasz Hardej, Maciej Dębiński, Ten Typ Mes, Maciej Dąbrowski (ZDupy), Zbyszek Włodarski

„Molza” – Wyjątkowy album nagrany przez artystów współpracujących z Alkopoligamia.com podczas wczasów twórczych we wsi o wdzięcznej nazwie Molza. 10 lat niezależnej oficyny zaowocowało trzydziestoma  wydanymi albumami na wszystkich możliwych nośnikach, od zapomnianych już kaset przez cd, winyle oraz wydania cyfrowe. Cieżko wyobrazić sobie lepszy sposób na uczczenie tego jubileuszu niż specjalne wydawnictwo. Na albumie znajdzie się kilkanaście utworów zrealizowanych od początku do końca w wyjątkowych, mazurskich okolicznościach sprzyjających pracy twórczej. Zarówno muzyka jak i teksty powstawały w niecodzienny sposób, na hamaku, nad stawem czy w pokoju domku letniskowego zaaranżowanego tymczasowo na pomieszczenie studyjne.

Opublikowane przez:

Bądź pierwszą osobą, która zostawi swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.