Druga Strona Ulicy – Sztuka Niepodległa to projekt poświęcony 100 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę.
Podczas warsztatów z Eldo (Grammatik), Czarnym HiFi (Otrabarwa Studio) oraz Grzegorzem „Forinem” Piwnickim uczestnicy będą mieli niepowtarzalną możliwość wspólnej pracy pod ich okiem. Efektem prac będzie nagranie utworu na bicie Czarnego z udziałem Eldo i nakręcenie teledysku, zaś podczas warsztatów z Forinem uczestnicy zaprojektują okładkę płyty.
ZAPISY: http://www.drugastrona.org/
Druga Strona Ulicy to projekt nowoczesnej edukacji muzycznej, którego głównym założeniem jest aktywizacja młodzieży w zakresie muzycznych działań twórczych oraz oddolnej aktywności kulturalnej.
W ramach bezpłatnych warsztatów każdy z uczestników otrzyma możliwość nabycia niezbędnej wiedzy z zakresu podstaw produkcji muzycznej, aranżacji, realizacji wokali, technik studyjnych oraz miksu i masteringu.
Pierwsza edycja projektu odbyła się w pełni profesjonalnym Mix Room Studio w Radomiu na przełomie października i listopada 2016 roku.