„Krąg” – Deep z nowym klipem promującym „Kataraktę”!

„Krąg” – Deep z nowym klipem promującym „Kataraktę”!

Po pierwszym singlu „C’est la vie” niektórzy słuchacze mogli spodziewać się kolejnej energicznej płyty na rynku, jednakże zapowiadana „karuzela emocji”, jaką ma być ten krążek, właśnie zaskoczyła nas poprzez utwór „Krąg”, utrzymany w zgoła odmiennych klimatach. O ile pierwszy klip prezentował „szaleństwo”, o tyle nowy singiel według rapera i wytwórni można przypasować do takich emocji jak „smutek” czy „nostalgia”.

Premiera albumu „Katarakta” już 29 Września 2017 roku.

Album „Katarakta” możecie zamawiać tutaj.

Im starszy jest człowiek, tym bardziej zmienia się to, jak postrzega otaczający go świat. Kolejne sytuacje wymagające ciężkich decyzji wpływają na odbiór bodźców środowiska, w którym żyjemy. Wraz z czasem z początkowo bezproblemowego i niewinnego świata życie odziera kolejne złudzenia, sprawiając, że często się gubimy, nie widząc już kim naprawdę jesteśmy.

W życiu każdego z nas przychodzi jednak moment, w którym wszystkie uczucia mieszają się ze sobą i schodzą z nas jednocześnie. Ten wodospad emocji, który znasz z dorosłego życia, znajdziesz również na płycie Deep’a „Katarakta”. Produkcje muzyczne DanjiBeatz w połączeniu z tematyką tekstów Deep’a kumulują myśli wielu z nas. To płyta, która zapewni ci w czasie odsłuchu emocjonalną karuzelę.